Tokyo Singapur Uçak Bileti

Tokyo - Singapur Uçuşu

Min Fiyat 3.870,41 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Tiger Airways
En Çok Uçuş Yapan Firma Tiger Airways
Singapur Yerel Saat 08:21
Yaklaşık Uçuş Süresi 7 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 5310 KM

Tokyo - Singapur Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Tokyo - Singapur Uçak Biletleri

Tokyo - Singapur Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Tokyo - Singapur Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Tiger Airways Tokyo - Singapur 10 Şubat 2023 3.870,41 TL

Tokyo - Singapur Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tokyo - Singapur arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 7 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Tokyo - Singapur arası uçak bileti en düşük 3.870,41 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Tokyo - Singapur arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 5310 KM kadardır.
Tokyo ve Singapur arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Tokyo - Singapur arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada, Japan Airlines, Qantas Airways, Srilankan Airlines, American Airlines, Viva Macau Ltd, Hawaiian Airlines, Miat Mongolian Airlines, United Airlines, Tiger Airways, Ethiopian Airlines, All Nippon Airways, Singapore Airlines, Air Japan Company Ltd firmalarıdır.
Tokyo - Singapur arasında Paya Lebar, Changi, Seletar, Haneda, Narita, Yokota Afb havalimanları kullanılmaktadır.

Tokyo Hakkinda

Tokyo, Dünyanın en büyük kentidir. Japonya’nın başkenti olarak karşımıza çıkan bu şehir geçim açısından da oldukça pahalı bir şehir olduğu görülür. Büyük Okyanusun bir girintisi şeklinde olan ve Tokyo Körfezinin kıyısında bulunan bu şehir Sumida Nehrinin ağız kısmında yer almaktadır. Şehir ılıman dönence altı iklimine sahip olduğu bilinir. Bu sayede yaz ayları sıcak ve nemli kış ayları ise serin geçmektedir.  Tokyo’nun batısında Nishitama ilçesi bulunmaktadır. İlçe içinde ayrıca Hinode, Mizuho ve Okutama olarak üç kasaba bulunur. Dünyanın en büyük yatırım bankalarını ve sigorta şirketlerinin birkaçının merkezini içinde barındıran şehir, büyük uluslararası finans merkezi halindedir. Japonya’daki ulaşım, yayımcılık, elektronik ve yayıncılık endüstrilerinin merkezlerini oluşturan şehir ekonomik açıdan büyük bir destek sağlamaktadır. Tokyo şehri kültür açısından da oldukça gelişmiştir. İçerisinde müze, kütüphane ve üniversite bulunmaktadır. Gezilecek yerler arasında Ueno Parkı'nda Tokyo Milli Müzesi, Tokyo Milli Bilim Müzesi, Hayvanat Bahçesi ve Batı Sanatı Milli Müzesi bulunmaktadır.

Singapur Hakkında

Singapur, Ekvatora 137 km uzaklıkta olan bir ada olmakta ve Malay yarım adasının güney kısmında yer almaktadır. En önemli özelliği bir şehir devleti olmasıdır. Malezya ve Endonezya arasında bulunmaktadır. Ada içerisinde herhangi bir göl bulunmamakta sadece Singapur nehri akmaktadır. Tropikal iklime sahip olan oldukça fazla yağı almakta ve nem miktarı da bir hayli yüksek olmaktadır. Dört mevsim güneşlerin olacağı söylenebilir. Petrol rafineler bulunan adanın ekonomisi dışa bağımlı olmaktadır. Adadaki nüfusun büyük çoğunluğunu Çinliler oluşturmaktadır. Gezilecek yerlerine bakıldığında ise ilk sıralarda şehir merkezinde bulunan Merlion Meydanı gelmektedir. Singapur nehrine su döken Merlion heykeli ve karşında bulunan Marina by Sands oteli görülmeye değer en önemli alanları arasında yer alıyor.

Singapur Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  24°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  25°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  25°C
 • orta şiddetli yağmur
  Pzt
  orta şiddetli yağmur
  24°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  25°C

Haritada Singapur