Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Stavropol - İstanbul Uçak Bileti

Stavropol - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

Stavropol Hakkında

Stavropol, Çerkezler şehri olmakta ve Rusya’nın güneybatı kısımlarında yer almaktadır. Şehrin üzerine kurulu olduğu plato Graçovka Nehrinin kaynağının oldukça yakınındadır. Şehrin kuruluş amacı kale inşaatı olmakta idi. Bu nedenle önemli bir yönetim merkezi olmuşsa da günümüzde tarım ürünlerinin işlendiği çok önemli bir merkez olarak tanımlanabilmektedir. Şehrin ekonomisinde önemli yere sahip sektörler arasında giyim eşyası, kimyasal maddeler ve makine yer almaktadır. Caddeleri ağaçlıklı alanlar olmakta ve birbirini dik bir şekilde kesen bu caddeler oldukça düzenli bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Eğitim alanında birçok önemli üniversite bulunmaktadır. Gezilebilecek mekânları arasında şehir parkı, Krepostnaya Gorka, Kazan Katedrali, Zafer Parkı, Tatarskoe Gorodishche gibi mekânlar bulunmaktadır.

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

En Ucuz Stavropol - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

Stavropol - İstanbul Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Stavropol - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1140 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 saat

İstanbul Yerel Saat

01:40

İstanbul Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  10°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  14°C
 • açık
  Sal
  açık
  11°C
 • açık
  Çar
  açık
  11°C

Haritada İstanbul