Singapur Kuala Lumpur Uçak Bileti

Singapur - Kuala Lumpur Uçuşu

Min Fiyat 1.818,76 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Malaysia Airlines
En Çok Uçuş Yapan Firma Malaysia Airlines
Kuala Lumpur Yerel Saat 02:49
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 300 KM

Singapur - Kuala Lumpur Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Singapur - Kuala Lumpur Uçak Biletleri

Singapur - Kuala Lumpur Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Singapur - Kuala Lumpur Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Malaysia Airlines Singapur - Kuala Lumpur 06 Mart 2023 1.818,76 TL

Singapur - Kuala Lumpur Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Singapur - Kuala Lumpur arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Singapur - Kuala Lumpur arası uçak bileti en düşük 1.818,76 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Singapur - Kuala Lumpur arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 300 KM kadardır.
Singapur ve Kuala Lumpur arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Singapur - Kuala Lumpur arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Silkair, Tiger Airways, Jetstar Asia, Airasia, Malaysia Airlines, Singapore Airlines, Nacil Air India, Uzbekistan Airways, Air Mauritius, American Airlines, FireFly firmalarıdır.
Singapur - Kuala Lumpur arasında Klia, Sultan Abdul Aziz Shah, Paya Lebar, Changi, Seletar havalimanları kullanılmaktadır.

Singapur Hakkında

Singapur, Ekvatora 137 km uzaklıkta olan bir ada olmakta ve Malay yarım adasının güney kısmında yer almaktadır. En önemli özelliği bir şehir devleti olmasıdır. Malezya ve Endonezya arasında bulunmaktadır. Ada içerisinde herhangi bir göl bulunmamakta sadece Singapur nehri akmaktadır. Tropikal iklime sahip olan oldukça fazla yağı almakta ve nem miktarı da bir hayli yüksek olmaktadır. Dört mevsim güneşlerin olacağı söylenebilir. Petrol rafineler bulunan adanın ekonomisi dışa bağımlı olmaktadır. Adadaki nüfusun büyük çoğunluğunu Çinliler oluşturmaktadır. Gezilecek yerlerine bakıldığında ise ilk sıralarda şehir merkezinde bulunan Merlion Meydanı gelmektedir. Singapur nehrine su döken Merlion heykeli ve karşında bulunan Marina by Sands oteli görülmeye değer en önemli alanları arasında yer alıyor.

Kuala Lumpur Hakkinda

Kuala Lumpur, Malezya’nın en kalabalık şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çin ve Hint kesiminden insanları içinde barındıran şehir ülkenin başkenti konumundadır. Şehir içinde yaşayan insanların farklı kültürlere sahip olduğu bilinir. Bu yüzden şehir içinde Malay, İslam, Hint ve Çin kültürüne sahip olan pek çok topluluk bulunur. Dünyanın en yüksek yapılarını bu şehirde görebilmek mümkündür. bu yapılara örnek verdiğimiz de karşımıza Petronas İkiz Kuleleri gelmektedir. Bu kuleler şehrin simgesi konumundadır. Şehir pek çok belediye tarafından yönetilmektedir. Güneydoğu Asya bölgesinin en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Ülkenin en önemli enerji şirketlerinden biri olan Petronas Kuala Lumpur içinde bulunmaktadır. Türk insanı ile Malay halkının kültürel değerleri birbirine benzemektedir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olan şehir özellikle yaz aylarında kavurucu bir hal almaktadır.

Haritada Kuala Lumpur