Singapur - Ho Chi Minh City Uçak Bileti

Singapur - Ho Chi Minh City Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Ho Chi Minh City Yerel Saat 21:24
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1090 KM

Singapur - Ho Chi Minh City Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Singapur - Ho Chi Minh City Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Singapur Hakkında

Singapur, Ekvatora 137 km uzaklıkta olan bir ada olmakta ve Malay yarım adasının güney kısmında yer almaktadır. En önemli özelliği bir şehir devleti olmasıdır. Malezya ve Endonezya arasında bulunmaktadır. Ada içerisinde herhangi bir göl bulunmamakta sadece Singapur nehri akmaktadır. Tropikal iklime sahip olan oldukça fazla yağı almakta ve nem miktarı da bir hayli yüksek olmaktadır. Dört mevsim güneşlerin olacağı söylenebilir. Petrol rafineler bulunan adanın ekonomisi dışa bağımlı olmaktadır. Adadaki nüfusun büyük çoğunluğunu Çinliler oluşturmaktadır. Gezilecek yerlerine bakıldığında ise ilk sıralarda şehir merkezinde bulunan Merlion Meydanı gelmektedir. Singapur nehrine su döken Merlion heykeli ve karşında bulunan Marina by Sands oteli görülmeye değer en önemli alanları arasında yer alıyor.

Singapur - Ho Chi Minh City Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Singapur - Ho Chi Minh City arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Singapur - Ho Chi Minh City arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1090 KM kadardır.
Singapur ve Ho Chi Minh City arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Singapur - Ho Chi Minh City arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Kyrgyzstan Air Company, Vietjet Aviation, Emirates, Tiger Airways, Cambodia Angkor Air, Qantas Airways, Srilankan Airlines, Finnair, Flexflight, Garuda Indonesia, Air New Zealand, Singapore Airlines, Jetstar Asia, Vietnam Airlines, Ethiopian Airlines, KLM firmalarıdır.
Singapur - Ho Chi Minh City arasında Tan Son Nhat, Paya Lebar, Changi, Seletar havalimanları kullanılmaktadır.