Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Rostov - Antalya Uçak Bileti

Rostov - Antalya Arasında Uçan Havayolları

Rostov Hakkında

Rostov, Nero gölünün kenarında bulunan ve turistik mekanları ile ünlü bir eski Rusya şehridir. İstanbul’da olduğu gibi yedi tepe üzerine kurulu olan şehirde ekonominin ana etkeni liman ticareti olmaktadır. Etnik yapısı içerisinde çok farklı milletlerden vatandaşlar görmek mümkündür. Eğitim alanında da tam bir merkez olduğu söylenebilir, 50’den fazla yükseköğretim kurumuna sahip olmaktadır. Kentin gezilip görülebilecek yerleri arasında ise Azak Kalesi ilk sıralarda yer almaktadır. Sonrasında ise Antik Yunan kenti olan Tanais te en popüler gezi alanları içerisinde yer alır. Turistlerin bir başka ilgi odağı ise Cenevizliler tarafından kurulan Tona olmaktadır. Ayrıca kent tam bir festival alanı olmakta ve özellikle yaz aylarında eğlenceler hiç bitmemektedir.

Antalya Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya

Yerli ve yabancı turistlerin genelde kiralık araçları tercih ettiği Antalya havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. 

Birçok farklı seçeneği olan havalimanı ulaşım hizmetleri, İstanbul ve Ankara’dan sonra en gelişmiş olan kent Antalya’dır. 


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için 0242 330 31 08 numaralı telefonları kullanabilirsiniz. Antalya’da taksi ücretleri, dolar ve Euro üzerinden sabit fiyat tarifeleri ile verilmektedir. Ancak Türk lirasıyla da pazarlıklı olarak seyahat edilmesi mümkün olmaktadır. 


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına hemen hemen tüm bölgelerden otobüs seferleri bulunmaktadır ve 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. 


Transfer Seçenekleri

Taksi hizmetine de transfer hizmetleri gibi gideceğiniz bölgeye göre belirlenen fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Çeşitli merkezi yerlere 10 TL gibi fiyatlarla servis hizmeti verilmektedir. 


Araç Kiralama 

Antalya havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde, her zaman daha ekonomik bir yol tercih etmiş olursunuz. Birbirinden farklı araç modelleri arasından istediğinizi kiralayabilirsiniz ve havalimanı iç ya da dış hatlardan teslim alabilirsiniz.   

En Ucuz Rostov - Antalya Uçak Bileti Fiyatları

Rostov - Antalya Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Rostov - Antalya Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2340 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 saat 40 dakika

Antalya Yerel Saat

01:30

Antalya Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  15°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  20°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  21°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  19°C
 • açık
  Çar
  açık
  17°C

Haritada Antalya