Riyadh Bahreyn Uçak Bileti

Riyadh - Bahreyn Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Bahreyn Yerel Saat 16:12
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 410 KM

Riyadh - Bahreyn Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Riyadh - Bahreyn Uçak Biletleri

Riyadh - Bahreyn Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Riyadh - Bahreyn Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Bahreyn Hakkında

Bahreyn, Basra körfezi içerisinde yer alan bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehrin güneydoğusunda Katar, batısından Suudi Arabistan yer almaktadır. Bu yüzden şehir içinde konuşulan dilin Arapça olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Şehrin kuzeyinde fazlaca yerleşim birimi bulunurken güney kısmında yerleşim birimi bulunmamaktadır. Bu yüzden nüfus yoğunluğu kuzey kısmında yer alır. Şehrin ekonomik durumunda göz atıldığında Arap dünyası içinde en hızlı büyüyen bir ekonomik yapı ile karşılaşılmaktadır. Ekonomi açısından oldukça hızlı gelişme göstermesi şehrin büyümesine de vesile olmuştur. Özellikle 2008 yılında finans açısında en hızla büyüyen şehir unvanını almayı da başarmıştır. Ülke içindeki ekonomik gelir petrol ve inci üretimi yapılarak sağlanır. Özellikle petrol ve su kaynaklarının azalması ile birlikte işsizlik görülmeye başlansa da şehrin büyük bir çoğunluğu çalışmaktadır.

Riyadh - Bahreyn Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Riyadh - Bahreyn arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Riyadh - Bahreyn arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 410 KM kadardır.
Riyadh ve Bahreyn arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Riyadh - Bahreyn arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada, Swiss, Lufthansa, United Airlines, Gulf Air, Saudi Arabian Airlines firmalarıdır.
Riyadh - Bahreyn arasında Bahrain Intl, King Khalid Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Bahreyn Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  23°C
 • açık
  Çar
  açık
  21°C
 • açık
  Per
  açık
  22°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  22°C
 • açık
  Cmt
  açık
  24°C

Haritada Bahreyn