Philadelphia Venedik Uçak Bileti

Philadelphia - Venedik Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Venedik Yerel Saat 19:42
Yaklaşık Uçuş Süresi 9 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6800 KM

Philadelphia - Venedik Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Philadelphia - Venedik Uçak Biletleri

Philadelphia - Venedik Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Philadelphia - Venedik Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Philadelphia - Venedik Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Philadelphia - Venedik arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 9 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Philadelphia - Venedik arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6800 KM kadardır.
Philadelphia ve Venedik arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Philadelphia - Venedik arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde US Airways, American Airlines firmalarıdır.
Philadelphia - Venedik arasında Wings Field, Mustin Alf, Philadelphia Intl, North, Spb, Trenton-Mercer, Railway Station, Treviso Sant Angelo, Marco Polo havalimanları kullanılmaktadır.

Filedelfiya Hakkında

Filedelfiya, ABD’nin en büyük beşinci şehri olmakta ve ülkenin ilk başkenti olarak tanımlanmaktadır. Pensilvanya Eyaletinin en doğusunda bulunan şehirde eski ABD başkanı Thomas Jefferson yaşamıştır. Siyasal çalışmalarının yanında bilimsel projeleri de olmuştur. Bağımsızlık bildirgesinin imzalandığı şehir olmakta ve NBA maçlarının tümü de bu şehirde oynanmaktadır. Heykel ve resim akademileri bulunduran şehrin en meşhur caddesi South Street olmaktadır. Subtropikal iklimi bulunmaktadır. Gezilip görülebilecek alanları arasında oldukça farklı mekânlar bulunmaktadır. Büyülü bahçeleri, Sanat müzesi, Fairmount parkı, Hayvanat bahçesi, Eyalet hapishanesi, Belediye sarayı, Bağımsızlık sarayı gibi gezilip görülebilecek pek çok mekânı içerisinde barındırmaktadır. Pek çok ilki barındıran şehirde bulunan Rock merdivenleri de turistlerin ilgi odağı arasında yer almaktadır.

Venedik Hakkinda

Venedik, birbirinden kanallarla ayrılan ve bağlantı olarak köprüler kullanılan bir şehir olmakta, tam 118 ada üzerine kurulu bu şehir dünyanın en önemli merkezleri arasında yer almaktadır. Kuzey İtalya’da yer alan bu şehir Venetto bölgesinin başkenti olmaktadır. Şehir önceki dönemlerde sular şehri, kanallar şehri, Adriyatiğin kraliçesi olarak ta isimler almıştır. Geçmiş tarihlerde sanatsal hareketlerin merkezi olan şehir opera ve senfoni müzik gelişiminde önemli rol oynamıştır. Avrupa’nın romantik şehri olarak bilinen Venedik, içerisinde kanallar içerisinde ulaşım gondollarla yapılmaktadır. Mutlaka gezilmesi gerekenlerin başında Grand Kanal, Ducal Sarayı, şehrin gözleri arasında yer alan San Marko Bazilikası ve görülmeye değer en önemli meydanı St. Mark’s Square olmaktadır.

Venedik Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  8°C
 • açık
  Cmt
  açık
  9°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  8°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  6°C

Haritada Venedik