Nis Münih Uçak Bileti

Nis - Münih Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Münih Yerel Saat 20:56
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 590 KM

Nis - Münih Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Nis - Münih Uçak Biletleri

Nis - Münih Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Nis - Münih Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Münih Hakkinda

Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü ve Avrupa’nın en büyük on ikinci şehridir. İsar nehri kenarında kurulan bu şehrin dünya literatüründeki tanımı ise yürekli dünya şehri olmaktadır. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan şehir, dışarıdan gelen birçok göçmenin ilk tercihi arasındadır. Dünyanın en büyük on festivalinden biri olan Ekim festivaline binlerce turist katılmaktadır. Şehirde Almanlar dışında Türkler, Hırvatlar, İtalyanlar, Yunanlar ve Sırplarda azınlık olarak yer almaktadır. Ülkenin teknoloji başkenti olarak bilinen Münih, BMW, Siemens, Man gibi firmalarında merkezi olmaktadır. Doğal parkları, tarihi mekânları, dini yerleri ile pek çok gezilebilecek mekanına sahip olan şehirde Marienplatz, Asam’s Church, Allianz Arena gibi mutlaka görülmesi gereken harika mekanlarda bulunmaktadır.

Nis - Münih Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Nis - Münih arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Nis - Münih arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 590 KM kadardır.
Nis ve Münih arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Nis - Münih arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Dolomiti, Singapore Airlines, Air Canada, Egyptair, Lufthansa Cityline, Lufthansa, United Airlines firmalarıdır.
Nis - Münih arasında Augsburg, Munich International, Cote D Azur havalimanları kullanılmaktadır.

Münih Hava Durumu

 • kapalı
  Paz
  kapalı
  7°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  10°C

Haritada Münih