Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lviv - İstanbul Uçak Bileti

Lviv - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

Lviv Hakkında

Lviv, bir Ukrayna şehri olmakta ve ülkenin batı kısmında yer almaktadır. Şehrin nüfusunun çoğunluğu Ukraynalılardan oluşsa da yüzde sekiz civarında Rus ve Yüzde bir oranında Polonyalı da bulunmaktadır.  Şehir merkezi tarihi bir alan olmakta ve Uneco dünya kültür mirası içerisinde yer almaktadır. Eğitim alanında iki üniversitesi bulunmakta ve mimari alanda çok önemli tarihi eserleri bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana 750 yıl geçen bu eski ve köklü şehir içerisinde tarihi sokaklarında dolaşmak, turistlerin en çok tercih ettiği yerler arasındadır. Doğal parkları, müzeleri, sanatsal aktiviteleri ile farklı mekânlara sahip bu yerde çikolata tutkunları için çikolata müzesi bulabilmekte mümkün olacaktır. Farklı dönemlere ve sahipliği yapan tarihi yapıların ilginç mesajları ve etkileyici hikâyeleri ile görülmeye değer mekânları bulunmaktadır.

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

En Ucuz Lviv - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

Lviv - İstanbul Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Lviv - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1050 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 saat 50 dakika

İstanbul Yerel Saat

03:21

İstanbul Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  10°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  14°C
 • açık
  Sal
  açık
  11°C
 • açık
  Çar
  açık
  11°C

Haritada İstanbul