Kuala Lumpur Frankfurt Uçak Bileti

Kuala Lumpur - Frankfurt Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Frankfurt Yerel Saat 18:58
Yaklaşık Uçuş Süresi 14 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 9950 KM

Kuala Lumpur - Frankfurt Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Kuala Lumpur - Frankfurt Uçak Biletleri

Kuala Lumpur - Frankfurt Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Kuala Lumpur - Frankfurt Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Kuala Lumpur - Frankfurt Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kuala Lumpur - Frankfurt arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 14 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Kuala Lumpur - Frankfurt arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 9950 KM kadardır.
Kuala Lumpur ve Frankfurt arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Kuala Lumpur - Frankfurt arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Malaysia Airlines, Lufthansa firmalarıdır.
Kuala Lumpur - Frankfurt arasında Frankfurt Intl, Rhein Main Afb, Hahn , Neu Isenburg, Klia, Sultan Abdul Aziz Shah havalimanları kullanılmaktadır.

Kuala Lumpur Hakkinda

Kuala Lumpur, Malezya’nın en kalabalık şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çin ve Hint kesiminden insanları içinde barındıran şehir ülkenin başkenti konumundadır. Şehir içinde yaşayan insanların farklı kültürlere sahip olduğu bilinir. Bu yüzden şehir içinde Malay, İslam, Hint ve Çin kültürüne sahip olan pek çok topluluk bulunur. Dünyanın en yüksek yapılarını bu şehirde görebilmek mümkündür. bu yapılara örnek verdiğimiz de karşımıza Petronas İkiz Kuleleri gelmektedir. Bu kuleler şehrin simgesi konumundadır. Şehir pek çok belediye tarafından yönetilmektedir. Güneydoğu Asya bölgesinin en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Ülkenin en önemli enerji şirketlerinden biri olan Petronas Kuala Lumpur içinde bulunmaktadır. Türk insanı ile Malay halkının kültürel değerleri birbirine benzemektedir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olan şehir özellikle yaz aylarında kavurucu bir hal almaktadır.

Frankfurt Hakkinda

Kuala Lumpur Frankfurt uçak bileti Frankfurt, Main nehri kenarında kurulmuş bir Almanya şehridir. Avrupa çapında önemli bir fuar, finans merkezi olmaktadır. Ayrıca Avrupa genelinde en yüksek gökdelenlere sahip olan şehir olmakta ve bu gökdelenler genellikle bankalara ait olmaktadır. En yükseğinin ismi ise Commerbank Tower olmaktadır. Satın alam gücü baz alındığında Avrupa’nın en zengin kenti de olmakta ve dünyanın en yaşanılabilen kentleri sıralamasında 7. Olarak yer almaktadır. Almanya’nın en yoğun iş bölgesinin olduğu şehir olmakta ve ülkenin en büyük beşinci şehri olmaktadır. Alte Oper, Römerberg meydanı, St. Paul kilisesi, Main Tower, Goethe’nin evi, Frankfurt Dom katedrali de en meşhur turistik alanları içerisinde yer almaktadır.

Frankfurt Hava Durumu

 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  9°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  9°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  5°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  1°C

Haritada Frankfurt