Krasnodar - İstanbul Uçak Bileti

Krasnodar - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

Yakutia Air Company

Krasnodar Hakkında

Krasnodar, Kuzey Kafkasya'da Rusya Federasyonuna bağlı olan bir şehirdir. Kuban Irmağı’nın kuzey kıyısında yer alan 715.400 kişilik bir nüfusa sahip olan bir şehirdir. Şehir içinde karasal iklim hâkimdir. Bu yüzden yaz ayları sıcak kış ayları ise oldukça soğuk geçmektedir. Kentin genelini Kazak Rusları oluştursa da kent içinde Adıge, Hemşinliler, Kürtler, Ahıska Türkleri, Ukraynalı ve Tatarlar da yaşam sürdürmektedir. Şehir pek çok kültürel alanı içinde barındırmaktadır. Bu yüzden şehir yıl içinde pek çok turisti ağırlamaktadır. Red Street, Monument to Catherine the Great, The Solnechny Ostrov Park, Safari Park, Sculpture Walking Dogs, Monument Cossacks writing a letter to the Turkish Sultan gezilecek eşsiz yerler arasında yerini almaktadır.

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

920 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 saat 40 dakika

İstanbul Yerel Saat

13:50

İstanbul Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  4°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  8°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  9°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  10°C

Haritada İstanbul