Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Karlsruhe - Hamburg Uçak Bileti

Karlsruhe - Hamburg Arasında Uçan Havayolları

Karlsruhe Hakkında

Karlsruhe, Fransız- Alman sınırında bulunmakta ve Almanya’nın güney batısında yer almaktadır. Ren Irmağına bağlanan şehir bir iç liman özelliğindedir. Bu nedenle kent üzerinde sanayi çok önemli bir şekilde gelişmiştir. Hukuki alanda ülkenin en önemli merkezi olmakta ve Almanya Anayasa Mahkemesinin bulunduğu şehir olmaktadır. Kentte bulunan Teknoloji Enstitüsü uluslararası çalışmalar gerçekleştirmekte ve teknoloji alanında çevresindeki tüm firmalara destek olmaktadır. Ayrıca dünya çapında pek çok başarı projesi de bulunmaktadır. Güneşe özenen şehir olarak tanımlanmakta ve tarihi dönemlerindeki mimari dokuyu hala muhafaza etmektedir.  Pek çok tarihi mekânı bulunmakta ve turistlerin ilgi odağı haline gelen bu mekânlar arasında tatil zamanları değerlendirilebilmektedir.

Hamburg Hakkında

Hamburg, kendi başına bir eyalet olmakta ve Almanya’nın dünyaya açılan kapısı olarak oldukça önemli bir konumu bulunmaktadır. Almanya’nın en büyük limanına sahip olması itibari ile önemli bir liman kenti olmakta ve ticari açıdan önemli bir ekonomiye sahip olmaktadır. Şehrin iç kısımlarında Aussenalster ve Binnen gölleri yer almaktadır. Bunlarında nehir olarak farklı alanlardan geçen önemli kanalları bulunmaktadır. Bu nedenle şehir içerisinde pek çok köprü bulunmaktadır. Almanya’nın en önemli sanayi merkezleri arasında yer alan şehir eğitim alanında da önemli üniversitelere sahip olmaktadır. Turizm alanında balık pazarıi limanı, müzeleri, Speicherstadt, Miniatur Wunderland gibi görülebilecek mükemmel ve tarihi yerlere de ev sahipliği yapmaktadır.

En Ucuz Karlsruhe - Hamburg Uçak Bileti Fiyatları

Karlsruhe - Hamburg Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Karlsruhe - Hamburg Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

540 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 saat 10 dakika

Hamburg Yerel Saat

20:20

Hamburg Hava Durumu

 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  5°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  4°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  2°C
 • açık
  Paz
  açık
  1°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  0°C

Haritada Hamburg