Jakarta - Hong Kong Uçak Bileti

Jakarta - Hong Kong Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Hong Kong Yerel Saat 08:00
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3270 KM

Jakarta - Hong Kong Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Jakarta - Hong Kong Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Hong Kong Uçak Biletleri

SQ Singapore Airlines 28 Temmuz 2023
Jakarta Adana 15.414 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 15 Eylül 2023
Jakarta Ankara 29.816 TL
Satın Al
LX Swiss 02 Ekim 2023
Jakarta Antalya 11.815 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 10 Temmuz 2023
Jakarta Aşkabat 15.397 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 07 Haziran 2023
Jakarta İstanbul 6.373 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 23 Ağustos 2023
Ankara Hong Kong 11.985 TL
Satın Al
BA British Airways 01 Ekim 2023
Antalya Hong Kong 9.352 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 26 Haziran 2023
İstanbul Hong Kong 9.326 TL
Satın Al
PC Pegasus 15 Haziran 2023
İzmir Hong Kong 19.889 TL
Satın Al
VJ Vietjet Aviation 24 Temmuz 2023
Tokyo Hong Kong 5.314 TL
Satın Al

Cakarta Hakkında

Jakarta, Endonezya’nın başkentidir. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. şehir Cava Adasının Kuzeybatısında kurulduğu bilinir. yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 8.490.000 kişi yaşamaktadır. ülkenin siyasi, ekonomik ve kültürel merkezini oluşturan şehir kendini sürekli geliştirmiş ve ülke içinde büyük bir önem kazanmıştır. Şehrin en önemli ulaşım imkanları arasında Tanjung Priok limanı da bulunmaktadır. Bu sayede şehrin ticari açıdan geliştiğini de görülür. Şehir kültürel ve tarihi açıdan büyük bir mirasa sahiptir. National Monument ve İstiklâl Camii şehrin simgeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. bunun yanı sıra şehrin ASEAN sekreterliğine en sahipliği yaptığı da verilen bilgiler arasındadır. Ulaşım açısından bakıldığında ise bizleri Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı ve Halim Perdanakusuma Uluslararası Havalimanın bulunduğu görülür.

Hong Kong Hakkında (eski)

Hong Kong, Çin Halk Cumhuriyetinin Güney kesiminde yer alan bir şehirdir. Kowloon Yarımadası ve 235 kadar küçük adadan oluşmuştur. Asya’nın en büyük serbest pazarı ve limanını içinde barındıran şehir her açıdan kendini geliştirmiş, ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Ülke içinde ki en işlek ticaret merkezine sahip olan şehir endüstri ve turizm açısından da kendini geliştirmiştir. Şehir içinde düzlükler oldukça azdır. Özellikle şehir içinde oluşan düzlüklerin denizlerin doldurulması ile oluşturulduğu bilinir. Şehir içinde muson iklimi hakimdir. Yaz sıcaklık ortalaması 28 derece iken kış sıcaklık ortalaması 15 derece olarak hesaplanmıştır. Şehir içinde balıkçılık bir hayli gelişmiştir. Bunun yan sıra meyve ve sebze dikimi de yapıldığı görülür. Şehrin ticaret merkezi olması sanayi alanında da gelişmesini sağlamıştır. Şehir tekstil endüstrisi, hafif sanayi, sinema endüstrisi, az da olsa ağır sanayi ve bankacılık gibi iş faaliyetleri bulunmaktadır. Doların Çin para biriminden daha düşük olması ve vergi olmamasından dolayı ihracat alanında kendini geliştirmeye başarmıştır.

Jakarta - Hong Kong Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Jakarta - Hong Kong arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Jakarta - Hong Kong arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3270 KM kadardır.
Jakarta ve Hong Kong arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Jakarta - Hong Kong arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Garuda Indonesia, Cathay Pacific, American Airlines, Hong Kong Airlines firmalarıdır.
Jakarta - Hong Kong arasında Hong Kong Intl, Soekarno Hatta Intl, Halim Perdana havalimanları kullanılmaktadır.