İstanbul Elazığ Uçak Bileti

İstanbul - Elazığ Arasında Uçan Havayolları

En Ucuz İstanbul - Elazığ Uçak Biletleri

İstanbul - Elazığ Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının İstanbul - Elazığ Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Anadolu Jet İstanbul - Elazığ 27 Mart 2023 320 TL
Anadolu Jet İstanbul - Elazığ 20 Mart 2023 320 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 08 Mart 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 12 Mayıs 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 30 Mart 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 31 Mart 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 01 Nisan 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 02 Nisan 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 04 Nisan 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 27 Nisan 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 29 Nisan 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 03 Mayıs 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 30 Nisan 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 01 Mayıs 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Elazığ 02 Mart 2023 424 TL

İstanbul Hakkında

İstanbul, ülkemizin nüfus bakımından en yoğun şehri olan İstanbul’da ticaretin ve hayatın kalbi atmaktadır. Birçok firmanın finans bölümü ve yönetim merkezi bu şehirde yer alır. Tarihin her döneminde İmparatorluklara başkentlik yapmış ve her dönemde önemini korumuştur. Öne çıkan gezi bölgeleri arasında İstanbul Boğazı, Üsküdar, Çamlıca, Fener, Balat, Fatih, Eyüp, Karaköy, Ortaköy, Taksim, Beyoğlu, Sultanahmet, Eminönü yer alır. Bu ilçeler İstanbul’un en önemli gezi alanlarıdır.

İstanbul’un kültürel özellikleri saymak ile bitmez. Tavernalar, lokantalar, plajlar, çarşılar, müzeler, adalar, saraylar ve camiler kültürel açıdan oldukça zengin yerlerdir. Şehirde geleneksel olan Türk lokantaları oldukça fazladır. 1876 yılında faaliyete geçen Çiçek Pasajında oldukça fazla lokanta, meyhane ve bar bulunur. Bunların yanı sıra İstanbul’un vazgeçilmezi olan balık lokantalarında mutlaka balık ve balık ekmek yenilmelidir. Turistlerin özellik yoğun ilgi gösterdiği 2 adet çarşı vardır. Bunlar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşısı’dır.


İstanbul Turistik Değerler

İstanbul, boğazı ve yalılarıyla ünlü bir şehirdir. Eski bir tarihi olan ve Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinin büyük öneme sahip olduğu şehir, 15 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir.

İstanbul, oldukça kalabalık bir şehir olduğu için, trafik sorunu her zaman vardır. Üçüncü köprünün biraz da olsa hafiflettiği trafik, özellikle yoğun iş saatlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. İstanbul’da boğaz kıyısında bulunan lokantalar, tarihi Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet gibi bölgeler, yerli ve yabancı turistler için oldukça cezbedicidir.

Gece hayatıyla da ünlü olan İstanbul’a, diğer şehirlerden ve yurtdışından çok fazla turist akını olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde düzenlenen en ucuz uçak bileti kampanyaları ile, her zaman turistlerin ilk tercihleridir.

 
İstanbul’a Kimler Uçar?

Atatürk Havalimanı yerli ve yabancı turistlerin, öğrencilerin, iş adamlarının, sanatçıların kısacası herkesin uğrak alanıdır. Çünkü Türkiye’ye gelip, İstanbul’a uğramamak pek mümkün değildir. Birçok üniversite bulunan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok öğrenci bulunmaktadır.

Elazığ Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul Elazığ uçak bileti Havalimanı şehir merkezine uzak olduğu için, uçak saatlerinde gelen Pegasus ve Havaş servisleri, taksi ve kiralık araç seçenekleri ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi çağırmak için terminalin önündeki taksileri kullanabilir ya da 0507 402 52 63 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz. Taksi fiyatları ekonomiktir ve bazı durumlarda şoförle pazarlık yaparak fiyat konusunda netleşebilirsiniz.


Araç Kiralama

Havalimanından araç kiralama hizmeti almak için 0424 218 23 63 numaralı telefonu arayarak, seyahat tarihiniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca özel şoför de tutabilirsiniz ve saatlik ya da günlük olarak kiralayabilirsiniz.


Servisler

Pegasus yolcuları için özel servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca Havaş da uçakların saatlerine göre servis hizmetleri vermektedir. Servislerde özel günlerde yoğunluk olmaktadır ve diğer günlerde genelde yer bulunabilir. 

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

910 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 saat 40 dakika

Elazığ Yerel Saat

15:44

Elazığ Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  4°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  7°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C

Haritada Elazığ