Ho Chi Minh City Hong Kong Uçak Bileti

Ho Chi Minh City - Hong Kong Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Hong Kong Yerel Saat 03:28
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1510 KM

Ho Chi Minh City - Hong Kong Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Ho Chi Minh City - Hong Kong Uçak Biletleri

Ho Chi Minh City - Hong Kong Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Ho Chi Minh City - Hong Kong Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Hong Kong Hakkında (eski)

Hong Kong, Çin Halk Cumhuriyetinin Güney kesiminde yer alan bir şehirdir. Kowloon Yarımadası ve 235 kadar küçük adadan oluşmuştur. Asya’nın en büyük serbest pazarı ve limanını içinde barındıran şehir her açıdan kendini geliştirmiş, ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Ülke içinde ki en işlek ticaret merkezine sahip olan şehir endüstri ve turizm açısından da kendini geliştirmiştir. Şehir içinde düzlükler oldukça azdır. Özellikle şehir içinde oluşan düzlüklerin denizlerin doldurulması ile oluşturulduğu bilinir. Şehir içinde muson iklimi hakimdir. Yaz sıcaklık ortalaması 28 derece iken kış sıcaklık ortalaması 15 derece olarak hesaplanmıştır. Şehir içinde balıkçılık bir hayli gelişmiştir. Bunun yan sıra meyve ve sebze dikimi de yapıldığı görülür. Şehrin ticaret merkezi olması sanayi alanında da gelişmesini sağlamıştır. Şehir tekstil endüstrisi, hafif sanayi, sinema endüstrisi, az da olsa ağır sanayi ve bankacılık gibi iş faaliyetleri bulunmaktadır. Doların Çin para biriminden daha düşük olması ve vergi olmamasından dolayı ihracat alanında kendini geliştirmeye başarmıştır.

Ho Chi Minh City - Hong Kong Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ho Chi Minh City - Hong Kong arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Ho Chi Minh City - Hong Kong arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1510 KM kadardır.
Ho Chi Minh City ve Hong Kong arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Ho Chi Minh City - Hong Kong arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Cathay Pacific, Qantas Airways, British Airways, Cambodia Angkor Air, Vietnam Airlines, American Airlines, Japan Airlines, Qatar Airways firmalarıdır.
Ho Chi Minh City - Hong Kong arasında Hong Kong Intl, Tan Son Nhat havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Hong Kong