Doha Basra Uçak Bileti

Doha - Basra Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Basra Yerel Saat 01:03
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 680 KM

Doha - Basra Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Doha - Basra Uçak Biletleri

Doha - Basra Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Doha - Basra Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Doha - Basra Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Doha - Basra arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Doha - Basra arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 680 KM kadardır.
Doha ve Basra arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Doha - Basra arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Qatar Airways firmalarıdır.
Doha - Basra arasında Basrah International, Doha Intl, Free Zone havalimanları kullanılmaktadır.

Doha Hakkında

Doha, Katar’ın başkenti olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olduğu ve ülkenin doğu kısmında yer aldığı bilinir. Basra körfezi kırışında bulunana bu şehrin nüfusu 956,460 olarak hesaplanmıştır. Ülke nüfusuna bakıldığında %40 i şehir geri kalan insanları ise banliyölerde yaşadığı bilinir. Ülkenin en ekonomik merkezlerinden biri olan bu şehir yedi belediyeden oluşmaktadır. Şehrin iklim özelliklerine bakıldığında yaz aylarında 38-48 dereceye kadar yükselen kavurucu sıcaklıklara rastlanır. Sonbahar aylarından başlayarak 25-30 derecenin görülmektedir. Şehirde yaşayan insanların genellikle inşaat sektöründe çalıştıkları görülür. Özellikle yabancı uyruklu pek çok insana ulaşılması sağlanır. Şehir içinde bulunan alışveriş merkezi şehrin ticari açıdan gelişmesini de sağlamıştır. Doha Uluslararası Havaalanı Projesi halen devam etmektedir. Katar Ulusal Müzesi Aga Khan ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında 15. Asya Olimpiyatlarına ev sahipliği yaptığı görülür.

Basra Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  14°C
 • açık
  Per
  açık
  20°C
 • açık
  Cum
  açık
  18°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  16°C
 • açık
  Paz
  açık
  18°C

Haritada Basra