Delhi Kuveyt Uçak Bileti

Delhi - Kuveyt Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kuveyt Yerel Saat 12:05
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2830 KM

Delhi - Kuveyt Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Delhi - Kuveyt Uçak Biletleri

Delhi - Kuveyt Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Delhi - Kuveyt Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Delhi Hakkinda

Delhi, Hindistan’ın en kalabalık ikinci metropolü olmakta ve nüfusu 17 milyonu aşmaktadır. Çeşitli otorite değişiklikleri sonrasında şehre çok sayıda göç olmuş ve etnik yapısı da bu nedenle oldukça çeşitli olmaktadır. Ülkenin ticari, siyasi ve kültürel alanda en önemli merkezleri arasında yer alan şehir, dünyanın en kalabalık kentleri arasında yer almaktadır. Kast sistemi şehirde hala bulunmakta ve Brahmanlar en üs sınıf olarak en ayrıcalıklı sınıf olmaktadır. Hümayün türbesi, Qutub kompleksi Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Gezilip görülebilecek mekânları arasında Kızıl Kale, Jama Masjid, Kutun Minar, Raj Ghat, Hint kapısı, Jain tapınağı, Bahai tapınağı gibi pek çok tarihi eser bulunmaktadır.

Kuveyt Hakkında

Kuveyt, Arabistan Yarımadası'nın kuzeydoğusunda Basra Körfezi kıyısında yer alan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin kuzey kısmında Irak güney kısmında ise Suudi Arabistan ile komşu durumundadır. Ülkenin Petrol rezervleri bakımında dünyanın beşinci konumunda bulun bir ülkedir. Ülke gelirinin büyük bir kısmı bu alandan karşılanmaktadır. Dünya bankası tarafından yapılan sınıflandırmaya göre en yüksek gelire sahip ülkelerden biridir. Ülkenin iklim özelliklerine bakıldığında ilkbahar ayları oldukça ılık geçmektedir. Bunun yanı sıra sonbahar ve kış aylarının da soğuk geçtiği görülür. Yaz sıcaklıkları temmuz ve ekim ayları arasında kendini göstermektedir. Yaz aylarında arada kum fırtınaları görülmektedir. toprakları ile tarıma oldukça elverişli olan bir ülke olduğu bilinir. Ülke içinde 9 tane ada bulunmaktadır. Ama sadece Failaka Adasında insan yaşadığı bilinir.

Delhi - Kuveyt Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Delhi - Kuveyt arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Delhi - Kuveyt arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2830 KM kadardır.
Delhi ve Kuveyt arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Delhi - Kuveyt arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Kuwait Airways, Jazeera Airways, IndiGo firmalarıdır.
Delhi - Kuveyt arasında Indira Gandhi Intl, Kuwait Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Kuveyt Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  22°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  24°C
 • açık
  Cmt
  açık
  25°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  22°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  24°C

Haritada Kuveyt