Türk Hava Yolları Andolujet Pegasus Sun Express Emirates Qatar Airways Corendon Airlines Azerbaijan Airlines

Билеты на внутренние рейсы

Билет на международный рейс

Акции авиабилетов

Более сотни компаний

Мы, как Bilet.com, собрали сотни авиакомпаний, автобусных и паромных компаний в одном месте. Билет, который Вы ищете, Вы можете найти и купить в один клик.

Служба поддержки после покупки

Если вы хотите отменить или изменить купленный билет, позвоните в нашу службу поддержки! Или получите круглосуточную онлайн-поддержку, заполнив нашу контактную форму.

Лучшие цены

Сравните самые дешевые билеты всех авиакомпаний, автобусных и паромных компаний на одном экране, и купите самый выгодный билет онлайн в 2 шага!

100% надежная покупка

Все Ваши данные защищены с помощью системы платежей 3D Secure и 256-битного шифрования SSL-сертификата. Наслаждайтесь безопасными покупками!

Связанные посты в блоге

Bilet.com Mobil Uygulama

Все билеты в кармане с мобильным приложением Bilet.com!

Все билеты на путешествия и мероприятия, которые вы ищете, находятся в мобильном приложении Bilet.com. Управляйте бронированием билетов на самолет, автобус, паром и прокат автомобилей с помощью одного приложения.

  • Быстрый и простой билет в 3 шага
  • Практическая транзакция с функцией зарегистрированного лица
  • Кампании для мобильных приложений
  • Список купленных билетов
  • Более 1 миллиона пользователей

Авиабилеты Вопросы-Ответы (Часто задаваемые вопросы)

Kalkış ve iniş rotalarını girdikten sonra karşınıza çıkan havayolu firmaları ve seferlerden size uygun en ucuz olanı seçerek satın alabilirsiniz. Ayrıca hafta içleri ve öğle saatleri genelde en ucuz biletlerin olduğu saatlerdir. Anlık kampanyaları kaçırmamak için sosyal medyadan takip edebilir, sitemizden üyelik oluşturabilirsiniz.
Promosyonlu uçak biletleri en ucuz biletler olarak özel indirimli fiyatlarla satılmaktadır. Ancak bu biletleri doğru almanız önemlidir. Sebebi ise, satın aldıktan 1 saat sonra iptal iadelerde kesintiler meydana gelmektedir. Bu sebeple kesin tarihli seferler için promosyonlu uçak bileti tercih ediniz.
Gidiş dönüş ve tarih bilgilerini girdiğinizde, seçimlerinize uygun tüm havayolu firmaları ve sefer saatleri listelenmektedir. Seçtiğiniz kriterlere uygun firma ve seferler listede çıkacaktır. Bu listeyi fiyata göre sıralarsanız, almak istediğiniz en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sistemdeki tüm veriler global SSL sertifikası ve şifreleme yöntemleri ile korunmaktadır. Tüm banka işlemleri ve kişisel bilgileriniz 3D Security ile güvenlik protokollerinden geçmektedir. Her zaman bilet.com güvencesi altındasınız.
Bilet.com'da yurt içinde THY, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air, yurt dışında ise 200'den fazla havayolunun bileti bulunmaktadır. Güncel olarak var olan seferleri ve aktif hizmet veren tüm havayolu firmalarını sistemimizde bulabilir, seçtiğiniz gidiş dönüş bilgilerine göre en uygun olanı seçebilirsiniz.
Maalesef şu an için aktif bir rezervasyon sistemi bulunmamaktadır. Bu durum genel bir durumdur. Hiçbir firma şu anda rezervasyon işlemi gerçekleştirememektedir.
Uçak bileti iptal ve iade güvencesi bilet.com tarafından yurtiçi tüm uçuşlarda geçerli, şartsız koşulsuz bilet iptalinde ödemiş olduğunuz tutarın %90'ni geri almanızı garanti eden sistemdir.
Almış olduğunuz uçak biletlerini açığa almak için müşteri hizmetlerimizi aramanız gerekmektedir. İptal ve iade işlemlerini online olarak Uçak Bileti Rezervasyon Sorgula sayfasından yapabilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kesintisiz iptal iadeler için ilk bir saat içerisinde iptal edilmesi gerekmektedir.
Bu soruya sabit bir cevap verememekteyiz. İlk bir saat içerisinde iptal ederseniz tam iade gerçekleştirilir ancak satın alımdan sonra 1 saati geçtiğinde, havayolu firmasından iade teklifi gelmesini beklemekteyiz. Bize gelen tutarın tamamını müşterilerimize iade ediyoruz. Ayrıca promosyonlu biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemi yapılamamaktadır.