Öz Gülaras Turizm Yorumlar

Öz Gülaras Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Очень хороший (10)
Хороший (3)
Середина (4)
Плохо (2)
Очень жаль (0)
Средний балл

4.11

19 Değerlendirme

A****

***

2023-01-23

Teşekkür ederim herşey çok güzeldi


Z****

A****

2023-01-19

Öz Gülaras 10 gün öncesinden aldığım biletin ücreti ödendiği halde yolculuğa çıkacağım gün biletimin koltuk numarası değiştiriliyor.Sebep olarak da bayan yanı boş olduğundan sizi oraya aldık deniyor. Böyle mantıksız açıklama görmedim. Sorumsuz bir firma müşteri memnuniyeti göz ardı ediliyor.Magdur ediliyor ve mağduriyet dile getirilince yapacak bir şey yok isterseniz biletinizi iptal edelim ya da kabul edin şeklinde açıklama yapıldı. Gereken yerlere şikayette bulunacağım.Artık internet üzerinden de almak güvenilir gelmiyor bilet alırken firmaya gitmek zorunda bırakıyorlar.Adeletsiz,sorumsuz ,umursamaz bir firma olduğunuz için teşekkürler... (Üstte görünsün nedeniyle beş yıldız )


E****

T****

2022-12-27

27.12 2022 tarihli Muğla Adıyaman seferinden çalışan muavin cengiz Doğan bey efendiden çok memnun kaldık yaptıkları hizmetten ötürü kamuoyu huzurunda teşekür ederim cengiz Doğan bey kendini çok güzel yetiştirmiş Güleryüzlü ve çok saygılı Allah yolunu bahtını açık etsin Cengiz doğan


E****

****

2022-12-23

Çok güzel yolculuk oldu teşekkür ederim rahat bir şekilde evime kavuştum firma ve çalışanlarına teşekkür ediyorum


F****

****

2022-12-11

Daha önce gülaras ile yolculuk yapamadım ilk defa yaptım .Aracın hızı idealdi hizmete gelince klasik çay kahve ve su zaten .Mola süresi de iyiydi ancak beni belirttiğim yerde indirmediler neymiş yasakmıs ısık varmıs bir kere petrolün karşısında ısık bile yok yani beni saf gördüler yani bir bayan olarak hakkımo arayamayacagımı sandılar yolcuları nasıl ki petrolden alıyorsun peyrolün karsısında durak varsa orda da inidreceksin ayrıca tabletlerde internet yoksa ne diye önümüze koyuyorsunuz yani bir de benim tabletim bozuktu zaten ayrıca oturduğum koltuk kirliydi ayrıca sigara içenler bir zahmet o kokuyu burnumuza kadar getirmesinler kendilerine parfüm bir şey sıksınlar o temizlik materyalinin içinde ne varsa insana rahatsızlık veriyor.Bilmem anlatabildim mi yine de teşekkür ederim ama dediğim gibi eksikler var .


D****

****

2022-11-30

muavin yapması gereken işleri yapmıyordu. alınan yolcuların alkol kokusundan diğer yolcuların rahatsız olabileceği göz önünde bulundurulmuyor, yeterince ilgili bir firma değildi. zorunda kalmadıkça bir daha tercih edeceğimi düşünmüyorum


D****

***

2022-10-18

Her seferde 1 saat geç geliyor ona göre ayarlayın..


T****

****

2022-09-17

Merhaba aracın geç gelmesi dışında pek bir memnuniyetsizliğim olmadı. Osman ve Baki kaptan son derece profesyonel son derece saygılılardı. Muavin eksikliği vardı ikram kısmında bir tık zayıf kalıyorsunuz. Bizi sağ salim ulaştırmanız adına teşekkür ederiz.


A****

S****

2022-08-27

Arka koltuklardan arada kalanı satışa kapalı olduğu halde satılmış ve yabancı kadın ve erkek yan yana oturmaması gerekiyor kuralına da uymayarak beni mağdur ettiler. Zaten varacağımız yere 1 saat geç vardık. Otobüs'te arızalıydı. Klimalar sıkıntılıydı. O kadar bilet ücreti alınıyor ama buna rağmen hiç müşteri memnuniyeti sağlanmıyor. 2 yıldız veriyorum. O da muavin kardeşin hatrı için...inşeAllah kısa zamanda eksiklerinizi tamamlarsınız.


F****

****

2022-08-20

Teşekkürler ederim