Kütahyalılar Turizm Online Otobüs Bileti

Kütahyalılar Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Kütahyalılar Turizm Hakkında

Kütahyalılar Turizm

Kütahyalılar Turizm Контакты

Telefon: 2124443443
E-Posta: kutahya@kutahyalilar.com.tr
Website:

Adres:
Dörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesi Kütahya/TÜRKİYE

Kütahyalılar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kütahyalılar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3

4 Değerlendirme

H****

S****

07-08-2022

Merhaba İstanbul’dan Antalya’ya sabah 10:00 da hareket eden otobüs birçok firmanın 12 saatte yaptığı seferi 15 saatte güç bela yaptı.Yol üzerinde bir sürü benzinlik olasına rağmen şöförün dikkatsizliği nedeniyle istikametin ters yönündeki bir benzinliğe girip yarım saatlik zamanımızdan çalmıştır.Kaç kez mola verdiğimizi hatırlamıyorum bile.Koltuğa yapıştım.uzun yolculuk sevenler için sorun olmayacaksa tercih edilebilir.Tek iyi noktası muavin çok kibar ve hizmet çay sevisş olsun ikram olsun güzel ve ölçülü idi.


A****

s****

24-06-2022

İZmir Kuşadası otobüsüne bilet aldım, servis hakkında yanlış bilgi verdiler. 17.30 da Bornova dan servise binebileceğimi söylemişken 17.20 de söyledikleri yerde olmama rağmen servisin gittiğini söylediler. Çözüm bulmak yerine Beni alpaslan yeni garaj dolmuşlarına yönlendirdiler. Güç bela kendi imkanlarımla garaja geldim ve 18.30 da kalkış saati olan otobüs ortalıkta yok. Kurumsal ve profesyonellikten uzak. Asla tavsiye etmiyorum


a****

d****

20-06-2022

on numara onbeş yıldız bir firma ilgi alakalarından dolayı teşekkürler


O****

N****

21-06-2021

Kütahya Merkez'den Simav ilçesine seyahat ettim. Gerek şoför gerekse muavin çok ilgiliydiler. Simav'a vardığımız gibi hemen şehir içi servisle gideceğimiz yere kadar da götürdüler. Bu firmayla ilk defa yolculuk yapıyorum. İlgilerinden dolayı Kütahyalılar Turizm'e çok teşekkür ederim. Bundan sonra tercihim Kütahyalılar Turizm :)