Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber Билет

 Несколько местоположений - Türkiye

Театр

Делиться :

Варианты билетов Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber

  • En Büyük Haber Tiyatro Bileti
    15 Eylül 2020 Salı 20:00
    25,00 TL
    Закрыто для продажи

О Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber

карта

Адрес: Selami Ali Mh., Gazi Cd. No:22, 34000 Üsküdar/İstanbul

Стоимость билета

Тип билета Тип билета Стоимость
En Büyük Haber Tiyatro Bileti Adet 25,00 TL

Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber Билет Вопросы-Ответы (Часто задаваемые вопросы)

Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber bileti 25 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.