Kimin İşi (Divine Project) Билет

  İstanbul - Türkiye

Театр

Kimin İşi (Divine Project) Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Делиться :

Варианты билетов Kimin İşi (Divine Project)

 • Kimin İşi (Divine Project) - 28 Ocak Cumartesi 20:30 - Caddebostan Kültür Merkezi A Salon
  28 Ocak 2023 Cumartesi 20:30
  90,00 TL
  Закрыто для продажи

О Kimin İşi (Divine Project)

Oyun Süresi  : 60 dk Tek Perde
Yaş Sınırı      : 15+

Evlilik zor zanaat. Evlenmeye çalışmak ise bir o kadar zor karar. 
Jason Evlenmek üzere olan bir adamdır. Ancak bir sorun var.  Zaman kazanmak için nikahı sürekli ertelemektedir. Ancak artık daha erteleyecek zaman kalmamıştır. 
Ve nikah tarihi gelir çatar. Ancak bir sorun vardır. Jason nikahına geç kalmıştır. Son dakika üzerin değiştirmek için tuvalete girer. Tam üzerine değiştirecekken Lucifer gelir. Evlilikle ilgili sorgulamaya başlar. Tam ikna edecekken Micha gelir. Derken Micha´nın telkinleri Jason´ın kafasını karıştırır. 
İnsanlığın, ilişkilerin, önyargıların empati yapılabilmesinin sorgulandığı  komik  bir oyun...
 

Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Biletlerde koltuk seçimi bulunmamaktadır. Etkinlik alanında uygun koltuklar arasından seçim yapılabilir.

карта

Адрес: Caddebostan, Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11, 34728 Kadıköy/İstanbul

Стоимость билета

Тип билета Тип билета Стоимость
Kimin İşi (Divine Project) - 28 Ocak Cumartesi 20:30 - Caddebostan Kültür Merkezi A Salon Adet 90,00 TL

Kimin İşi (Divine Project) Билет Вопросы-Ответы (Часто задаваемые вопросы)

Kimin İşi (Divine Project) biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Kimin İşi (Divine Project) bileti 90 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Kimin İşi (Divine Project) bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Kimin İşi (Divine Project) biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Kimin İşi (Divine Project) biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Kimin İşi (Divine Project) biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.