Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi Yorumları

Çok İyi (20)
İyi (12)
Orta (15)
Kötü (6)
Çok Kötü (12)
Ortalama Puan

3.34

65 Değerlendirme
M**** ****

Güzel bir gün geçirdik, Yalnız bazı önerilerimiz olacak ; Tren turu daha uzun olabilir ve güzergah çeşitlendirilebilir. Bazı hayvanlar (küçük maymun ve keklik) kafeslerin dışında geziyordu , bazı ziyaretçiler de uyarı panolarına rağmen bazı hayvanları beslemeye çalışıyordu. Görevlilerin daha sıkı kontrol etmeleri gerekiyor. Bir de çıkış kapısındaki hediyelik eşya fiyatları çok uçuk, ürün fiyatları normal bir seviyede olabilirdi. (Örn. 15cm lik maymun peluş oyuncak 100 tl,, Koyun peluş oyuncak 173 tl vb) Sırf bu durumdan ötürü mutlu bir günün sonunda malesef çocuklarla aileler zor duruma düşebiliyor. Çocukların ve ailelerin mutlu bir şekilde ayrılmaları öncelikli ise lütfen ya çıkış güzergahı değiştirilsin ya da ürün fiyatları normal bir seviyeye çekilsin ki herkes günün sonunda oradan mutlu ayrılabilsin. İyi günler..


E**** S****

Guzel bir gündü keyifle gezimizi tamamladık. Ilgili personel kolay ulaşım herşey için teşekkürler. Sadece bebekli aileler için bebek bakım yerleri arttirilabilir


F**** Y****

Maalesef verilen paraya değmiyor. Yazık


E**** ***

Kapalı alanlar vardı ve etkinlikler malesef yoktu bunlar ayrıntılı olarak belirtilebilir


S**** ***

Yaz sıcakları nedeniyle bazı büyük hayvanlar ortada yoktu, yuvalarına gölgelere çekilmişlerdi, göremedik. Daha serin havalarda Ziyaret edilebilir. Gergedanların bulunduğu alan çok kuraktı, azcık bir çamurun içinde hayvancıklar suSuzluktan bayılmış durumdalardı, üzüldük hallerine..


A**** A****

Ayı, aslan ve kapalı yerler açık değildi, çoğu şey yoktu


F**** D****

Fiyatı çok pahalı 70 TL online 60 TL çok fazla. Hayvanat bahçesi çok dağınık gezmesi zor. Çok maymun var nereye gitsen maymun türü. Çocukları olan aileler gidebilir. Benim 2 yaşındaki kızım çok sevdi ama biz memnun kalmadık.


E**** ***

Çok büyük bir yer en az 3 saat alıyor gezmesi. Pandemi nedeniyle akvaryum, sürüngenler, ayı, vaşak gibi hayvanları göremedik. Online alırsanız biletler daha uygun oluyor. Temiz ve gezilmesi gereken bir yer bence


M**** D****

Hayvanat bahçesinde çalışan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.gayet memnun kaldım güzel birgün yaşadık.


A**** ***

Biz çok memnun kalmadık. Hayvanlar çok sitresli ve sağlıklı durmuyorlar.aslanlerin bölümü kapalıydı kapalı olan bölümlerde çok vardı. Dışarıdan hiç birşey sokmuyorlar. Ama içerisi ateş pahası.


Yorum Gönder