İzlanda Авиабилеты

Информация о İzlanda

Код страны

IS

Временной период

Atlantic/Reykjavik

Язык

İzlandaca

Валюта

İzlanda Kronu

Телефонный код

354

Столица

Reykjavik

Самые популярные рейсы İzlanda

TK Turkish Airlines 02 сентябрь 2024
Antalya Reykjavik 19 741 TL
Купить
FI Icelandair 10 август 2024
İstanbul Akureyri 20 489 TL
Купить
LH Lufthansa 02 сентябрь 2024
İzmir Reykjavik 29 018 TL
Купить

İzlanda Стоимость авиабилетов

Antalya Рейсы Reykjavik занимают в среднем 6 часов50 минут.

История Компания Отправление Прибытие Цена
02.09.2024 Turkish Airlines Antalya Reykjavik 19 741 TL
10.08.2024 Icelandair İstanbul Akureyri 20 489 TL
02.09.2024 Lufthansa İzmir Reykjavik 29 018 TL
İzlanda Авиабилеты

İzlanda Hakkında

Manşetlerden düşmeyen, ölmeden önce yapılması gerekenler listesinin başında bulunan, doğaseverlere göz kırpan, sayıları artan ziyaretçileri büyüleyen bu nefes kesici kuzey ülkesinin yeteneklerinin sonu gelmeyecekmiş gibi duruyor.

Kuzey Mutluluğu

Bir dakika bile düşünmeyin, bu tamamen açık havayla ilgili. Bir çok doğal güzelliği birbirine harmanlayabilme becerisi, orta çağ efsanelerinden Nobel Ödülü kazanan çağdaş yazarlara kadar şiirsel mirası kutlayan İzlanda’nın kültürel hayatında bulundu. Görsel sanat olarak el işleri ve yerel sebze ve meyve mutfakları gibi canlı müzik de her yerdedir. Dünyanın en kuzey başkenti yeşil düşünme ve hepsi İzlanda’nın güvenli bireyselliğine sarılmış Kuzey kardeşlerin rahatlığı olarak bilinen bir çeşit eşitlikçiliğin yuvasıdır.

Kişisel Bir Tecrübe

İzlandalıların sıcaklığı çalışkanlıkları gibi yatıştırıcıdır. Mali rahatlık için çok fazla çalışmış ve İzlanda’yı her yıl kendi nüfusunun beş katı ziyaretçi ağırlayan bir ülke haline dönüştürmüşleridir. Bir an durun ve ülkenizdeki orta büyüklükte bir şehri düşünün. Sonra ona yönetmek için uzaklara yayılmış üniversiteler, hava alanları ve hastaneler, her an izlemek için 30 tane garip ve aktif yanardağ, işletmek için de yüzlerce otel verin. Nasıl baş edebilirler? İzlandalılar gibi başarabilirler mi? Bu arada İzlandalıların hala daha tüyler ürpertici müzik ve şık örme giysiler üretmeye zamanları kalıyor.

Elementlerin Senfonisi

Dünyanın zirvesinin yanında mahsur kalmış, az nüfuslu bir ada, İzlanda, tamamen yapım aşamasında olan bir ülke. Kadir güçlerin dünyayı şekillendirdiği geniş bir volkanik laboratuvar: gayzerler fışkırır, çamur çanaklar balçıklanır, buzla kaplı yanardağlar gürler ve buzullar dağlar boyunca büyük patikaları kapatır. Onun olağanüstü ihtişamı ziyaretçilere onların bu daha büyük tabiat varlıklarının yanında mutlak önemsizliklerini hatırlatmaktadır. Ve bu bir tedavi gerçekleştiriyor. Bir parça temiz hava, göz alıcı sinematik manzara ve herkes büyüleniyor.

Neden İzlanda’yı Seviyorum

Carolyn Bain, Yazar

Son dört yılda üçüncü kez İzlanda’ya uçarken biraz gergindim. Bu sürede İzlanda’ya gelen ziyaretçi sayısı iki katı arttı ve ben etraftaki büyünün biraz azaldığından korkuyordum. Bu yolculuğun sonunda, 6000 kilometre sonra, büyü seviyesinin hala daha yüksekte kaldığını rapor ettiğim için heyecanlıyım. O muhteşem futbol zaferleri ve Viking şarkıları, buz adalarının arasında kayak yapma, gece yarısı güneşinin altında martılarla beraber oturma ve yeni lav tarlaları üzerinde yürümenin üzerine kurulmuş bir ülkedir. Yerel halkın becerikliliği, garipliği, birbirine bağlı olması ve sıcaklığı hiç azalmadı. Bu ülkeye olan aşkım devam ediyor.

Doğanın Gücü

Bayağılığı olağanüstülüğe çeviren şey İzlanda doğasının gücüdür. Bir havuzun içine batmak bir jeotermal gölde ziyafete dönüşüyor. Sıradan bir gezinti göz kamaştırıcı buzulda yürüyüş sporuna dönüşüyor. Sessiz bir kamp gecesi kuzey ışıklarının veya gece yarısı güneşinin pembe ışıklarının gösterildiği bir salonda ön koltuklarda oturmak anlamına geliyor. İzlanda’nın insanlarda bir dönüştürücü etkisi de vardır. Efsaneleri canavarları şaire çevirdi ve gizli insanlar (huldufolk) ile ilgili hikâyeleri de belki inananları şüphecilikten çıkarabilir. Burada hayalperestlerin, yazarların, artistlerin ve müzisyenlerin, dışarıdan beslenen tüm kişilerin dünyanın belki de en yüksek birleşimini bulacaksınız.


 

Авиакомпании, летающие в İzlanda

İzlanda Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и İzlanda можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.
В настоящее время самая доступная цена авиабилета İzlanda составляет 19 740,79 TL.