Yeni Adana Online Otobüs Bileti

Yeni Adana En Popüler Otobüs Seferleri


Yeni Adana Hakkında

Yeni Adana

İki binli yılların başında, Adana’nın Yumurtalık ilçesinde kurulan Yeni Adana Seyahat şehirlerarası yolcu taşıyan seyahat şirketidir. Merkezi Adana’da bulunan firma günümüzde birçok şehre ulaşım sağlamaktadır.

Hizmet ve Programları

Firmanın, yolcularına sağladığı herhangi bir yol kartı bulunmamakta. Fakat, online işlem gerçekleştirerek, hızlı ve vereceğiniz kimlik bilgilerinizin üst düzey güvenlik altında biletlerinizi sorunsuz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Firmanın, kendi bünyesine ait gazete ve/veya dergi bulunmamaktadır ama firmanın, müşterilerine okumaları için güncel gündeme ait gazete ve/veya dergi benzeri yazılı dokümanları, yolcuların seyahat esnasında oturdukları koltukların önlerinde ve arkalarında okunmaya hazır bir şekilde bulundurmaktadır.

Servis hizmeti, seyahat esnasında yolculara su servisi yapılmasının ardından, çay, kahve ve gazlı içeceklerin yanında atıştırmalık olarak kek, kurabiye servisi yapılır.

Firmaya ait otobüsler de ki her koltuğun arkasında bulunan televizyonlardan güncel filmleri izleyebilir, zevkinize göre müzik seçeneklerinden birini seçebilir ayrıca takip etmek istediğiniz televizyon kanallarından o saatte ki programları izleyebilirsiniz.

Seferleri

Yeni Adana Seyahat firmasının merkezi her ne kadar Adana da bulunsa da Türkiye’nin birçok bölgesine seferler düzenlemektedir.
Başlıca seyahat ettiği iller;

Marmara bölgesinde;

 
İSTANBUL
BALIKESİR
BURSA

Kuzey bölgesinde;

BARTIN
SİNOP
SAMSUN

İç anadolu bölgesinde;

ANKARA
KIRŞEHİR
YOZGAT
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yeni Adana Seyahat otobüs firmasının sahip olduğu bir konaklama tesisi bulunmamakta fakat, firmanın şehirlerarası ulaşım esnasında mola verdiği konaklama tesislerinden örnek olarak;

Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri

Bozbey Turistik Dinlenme Tesisleri İstanbul-Ankara Karayolu üzerinde olup Düzce Kaynaşlı otoban çıkışı mevkiinde bulunmaktadır. Bu tesiste fast food, market, unlu mamuller, yöresel ürünler dükkânı, LPG de satılan akaryakıt istasyonu, mescit ve tuvalet bulunmaktadır.

Telefon: 0 380 544 36 01- 02- 03- 04
Fax: 0 380 544 36 05

Otobüs Filosu

Yeni Adana Seyahat firması bünyesinde sahip olduğu, firmayı tercih eden yolcuların rahat bir yolculuk süresi geçirmesi için dizayn edilmiş, içerisinde bir çok özelliği barındıran 75 otobüs ile seferlerini sağlamaktadır. 

Yeni Adana İletişim

Telefon: 0322 429 00 30
E-Posta: bilgi@yeniadana.com.tr

Adres:
Merkez Otogar İçi No: 11 Seyhan / ADANA

Yeni Adana Seferleri

Yeni Adana En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeni Adana Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok