VezirTur Beşer Online Otobüs Bileti

VezirTur Beşer En Popüler Otobüs Seferleri


VezirTur Beşer Hakkında

VezirTur Beşer

Vezirtur Beşer Turizm 1999 yılından itibaren faaliyette olan bir firmadır. Farklı sektörlerde adını duyurmaya başaran Vezirtur Beşer Turizm zamanla ulaşım sektörüne de adım atmıştır. Ulaşım sektörüne girdiği andan itibaren yolcu kapasitesini ve hizmet kalitesini giderek artırmayı başarmıştır.
 
 Vezirtur Beşer Turizm, şehirlerarası ulaşım ve yolcu taşıma olanaklarını en üst seviyeye çıkarmıştır. Geniş ulaşım ve hizmet ağı ile yolcuların tüm karayolu ulaşımını gidermeye çalışmaktadır. Vezirtur Beşer Turizm güler yüzlü hizmetin yanı sıra teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden bir firmadır. Özellikle dijital platformlarda otobüs biletlerinin satışa çıkması Vezirtur Beşer Turizm yönetimini de harekete geçirmiştir. Vezirtur Beşer otobüs bileti alımları için tüm bilet satışı yapan sitelerden faydalanmak mümkündür.
 

 Vezirtur Beşer Turizm Kalkış ve Varış Noktaları

 
 Vezirtur Beşer Turizm firması Samsun merkezli kurulan bir firmadır. Bu sebeple ilk olarak hizmete başladığında Vezirtur Beşer Turizm Samsun üzerinden seferlerini düzenliyordu. Zamanla kendisini ve ulaşım ağını geliştiren Vezirtur Beşer Turizm firması şimdilerde toplamda 33 durağın sahibidir. Yani Vezirtur Beşer Turizm, Türkiye üzerinde 33 farklı durağa uğrayarak, yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Vezirtur Beşer Turizm firmasının sefer düzenlediği şehirler;
 -İzmit,
 -Bursa,
 -Gemlik,
 -Düzce,
 -Yalova,
 -İstanbul,
 -Ankara,
 -Samsun,
 -Ordu,
 -Giresun,
 -Adapazarı,
 -Amasya,
 -Taşova ve Balıkesir'dir. Vezirtur Beşer Turizm sadece otobüsleri ile değil küçük çaplı minibüsleri ile de çeşitli bölgelerde ve otogarlar üzerinde sefer düzenlemektedir.
 

 Vezirtur Beşer Turizm Modern Araçları

 
 1999 yılından itibaren ulaşım sektöründe olan Vezirtur Beşer Turizm firması, hem müşterilerine hem de profesyonelliğine çok önem vermektedir. Bu sebeple günden güne değişen teknolojik donanımları da yakından takip etmektedir. Vezirtur Beşer Turizm firması ulaşım için araçlarının her birini özel olarak tasarlar. Kendi tasarladığı araçlar için ünlü markaların otobüslerini kullanır. Uzun yolculuklarda Mercedes marka araçlar yolcuların güvenliği ve konforu için tahsis edilmektedir. Genellikle kısa yol ulaşım için de Mercedes markasının minibüsleri kullanılmaktadır.
 
 Vezirtur Beşer Turizm firması araçlarda güvenlikle ilgili her türlü donanıma da önem verir. Özellikle şoför açısından güvenliği sağlaması için tüm ekipmanlar araçlarda bulunmaktadır. Yolcular içinse valiz koyma rafları ve tv ekranları gibi çeşitli donanımlar bulundurulmaktadır.
 

 Vezirtur Beşer Turizm Profesyonel Hizmet Anlayışı

 
 Vezirtur Beşer Turizm firması 20 yılı aşkın süredir ulaşım açısından müşterilerine hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren profesyonelliği sayesinde bu kadar uzun yol kat etmiştir. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen Vezirtur Beşer Turizm firması servis ve yolcular için sağlanan imkanlarda da kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Araç içlerinde yolcuların keyifli vakit geçirmesini sağlayan donanımlar hazır şekilde bulundurulmaktadır.
 
 Güvenlik açısından yolculuğa başlamadan önce muavin ve yardımcıları gerekli tüm bilgilendirmeleri yolculara yapmaktadır. Wc, tv, internet, priz gibi imkanları da sağlayan Vezirtur Beşer Turizm firması tüm molalardan sonra içecek ve yiyecek ikramıyla müşterilerin memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak araç içlerinde telefon kullanımına da izin veren otobüs firması, profesyonellik açısından müşteri hizmetlerine her daim ulaşılmasını sağlamaktadır.
 

VezirTur Beşer İletişim

Telefon: 0546 556 75 74
E-Posta: info@vezirturbeser.com

Adres:
Ortacamii Mah. 100. Yıl Cad No:5 Vezirköprü/Samsun

VezirTur Beşer Seferleri

VezirTur Beşer En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

VezirTur Beşer Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok