Ulusoy Seyahat Yorumları ve Puanları

Ulusoy Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (2)
Çok Kötü (15)
Ortalama Puan

1.12

17 Değerlendirme

N****

****

2020-08-31

Berbat bir firmaymış ULUSOY .Şöför kaba muavinlikte yapıyor aynı zamanda.Araçta gürültüler


R****

****

2020-08-22

Hem iyi hem de kötü yanlarını sıralayım: Muavin kibar dı. İkramlar ehhh idare eder. Yol süresi kötü puan aldı. Hiç adını duymadığım otobüs firmalarını yol boyunca gördüm. Nasıl mı? Hepsi bizi yolda solladı geçti. Tamam hızlı gitmesin de yavaş da gitmesin. Yolda 1 tane otobüs geçmedik. Hadi boş verin bunu da nasıl tüm otobüsler bizi solladı? Cevap:? Ben 58 yaşındayım 1980 öncesinden beri Ulusoy u bilirim: O zamanlar prestij di Ulusoyla seyahat etmek. Ulusoyla geldim dediğiniz de oooooo derlerdi.


N****

****

2020-08-19

Ulusoy bitmiş


F****

E****

2020-08-19

Datça’dan bindiğimiz Ulusoy firmasına ait otobüs daha 10 km gitmeden bozuldu.Otobüs zaten dökülüyordu.Dolayısıyla hiç şaşırtmadı.Ulusoy adı eski zamanlarda kalmış maalesef.Neyse ki daha sonra doğru otobüslere yönlendirmelerle İstanbul’a gelebildik.Bir daha Ulusoy’u tercih edeceğimi düşünmüyorum.


A****

C****

2020-08-18

Hiç memnun kalmadım muavin ve soforlerde bu hastalık olduğu halde kimse Maske takmiyordu


y****

****

2020-08-18

Seferi iptal ettiler ve bizi bilgi çok geç verildi ve sonrasın ulaşmak istedim de bir türlü ulaşamadım...araçları mükemmel rahat ama müşteri ilişkileri sıfır...müşterinin firmaya ulaşmaması imkansız.. en kısa zamanda bu sorun çözülmeli bence müşteri kaybıdır ınternette yazan hiç bir numaraya ulaşamıyoruz kullanilmayan numaralar neden nette...magdur olduk seferin iptali ile..


N****

****

2020-08-18

Kesinlikle bir daha Ulusoy u tercih etmeyeceğim bir sefer saatimi değiştirdiniz iki her yerde durdunuz çok geç indim işlerim aksadı bir daha Ulusoy mu asla


S****

***

2020-08-18

Berbat bir yolculuk yaptım. Sağlık sorunu yaygın iken iki kez otobüs değişikliği keyfi yapıldı. Araçlar konforlu değil, ilk binmek zorunda kaldığımız otobüsün muavini maske bile takmıyordu.İzmir Otogar'da ki Ulusoy Firması Yetkilisi ile görüşmek istediğimde kaba şekilde benim diyen Harun isimli şahısın üslubu konuşması çok nezaketsiz ve sanki bana sistemde Ilıca tercihi varken Ilıcadan binmemizi bir lütuf gibi konuşması ve hatta bir Ulusoy Kaptanı ilgilenip yatıştırmaya çalışıyor.Berbat -40 puan


S****

K****

2020-08-14

Ulusoy kurumsaldır diye 130/140 TL olan bileti ulusoydan 170 TL ye aldım. 11 Ağustos G.Antep/ Samsun (19:30) seferini yapan otobüsteki şöför ve muavin o kadar kabaydı ki kavga etmemek için kendimi zor tuttum. Bagaj fişi vs verdikleri de yok. Bildiğin köy otobüsü. Sonra 12 ağustosta (17:00) Samsun-G.antep seferiyle dönüş yaptım. Yaaa 3 saatte bir otobüs 10 sefer durur mu!!! Yol da yolakta zırt pırt durdu. Mola değil haaa yolcuya ihtiyaç giderme hakkı yok. İki yolculukta da perondan vaktinde çıkmadı. Hasılı rezildi. Geçen yılki Ulusoy böyle değildi. Ulusoy Yetkilileri gizlice otobüs ve şöförleri denetlemeli. Kalite çok ama çok düşmüş.


G****

k****

2020-08-02

Tek kelimeyle berbat konaklama yeri tuvalet iğrenç