Ulusoy Derya Online Otobüs Bileti

Ulusoy Derya En Popüler Otobüs Seferleri


Ulusoy Derya Hakkında

Ulusoy Derya


1972 yılında Yılmaz Tamdoğan tarafından “Ulusoy Derya Minibüs” ismiyle Giresun’da faaliyete geçmiştir. 1997 yılına kadar kooperatif olarak varlığını sürdüren işletme 1998 yılına limited şirketi olarak girmiştir ve günümüzde faaliyetlerini bu sıfatla sürdürmektedir. Şirketin faaliyet alanı Karadeniz bölgesi deniz kenarı olup, bölgede tanınan bir markadır. İşletme sektörde yarım yüzyıllık tecrübe ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.


Seferleri

Giresun merkezli şirketin sefer yaptığı tek hat Giresun – Trabzon hattıdır. Gün içerisinde karşılıklı 6, toplamda 12 sefer düzenlenmektedir. Trabzon yönünden ilk sefer sabah 7’de, son sefer ise akşam 7’de (19.00) kalkmaktadır. Trabzon’dan kalkan araç Akçaabat ve Çarşıbaşı’ndan da yolcu alarak seyahat etmektedir. Giresun yönünden ilk sefer sabah 6’da, son sefer ise akşam 7.30’da (19.30) kalkmaktadır. Giresun’dan kalkan araç Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele ve Eynesil’den yolcu alarak yoluna devam etmektedir. Sefer sırasında araçlar 1 mola vermektedir. Seyahat süresi yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika olarak sürmektedir ancak bu süreye mola dahil değildir. Hava şartlarına bağlı olarak sürenin artması mümkündür.


Otobüs Filosu

10 adet İsuzu Visigo minibüs ile hizmet veren Ulusoy Derya Turizmin bütün araçları güncel modellerden oluşmaktadır. 2+2 oturma düzeninde bulunan araçlarda ekran bölümü bulunmuyor. Araçlarda genel kullanıma açık bir televizyon bulunmaktadır. Araçlarda wi-fi internet bağlantısı da bulunmamaktadır. Araçlarda diz ve omuz mesafeleri uzun boylu yolcular için bile yeterli genişliktedir. Yolcuların genel televizyonda bulunan film veya televizyon kanalının sesini duymaları için dağıtılan kulaklıkları gerekmektedir.


İkram ve Hizmetler

Yolculuk sırasında yapılacak ikram hakkında net bilgi yok. Sefer sırasında ikramlar değişebiliyor. Ancak ikaz tuşları vasıtasıyla host veya hostese ulaşarak isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Siz de Giresun Trabzon arasındaki yolculuğunuzu Ulusoy Derya Turizmin yarım yüzyıllık tecrübesi ile gerçekleştirmek istiyorsanız bilet.com internet sitesini ziyaret edebilir veya Android ya da İOS kullanan mobil cihazlarınızla bilet.com uygulamasını kullanarak yolculuk tarihinizdeki seferleri listeleyebilirsiniz. İstediğiniz seferde, müsait olan koltuklar arasından, istediğiniz koltuğa ait bileti birkaç tıklama ile internete özel uygun fiyatlarla güvenle satın alabilirsiniz.
 

Ulusoy Derya İletişim

Telefon: 0454 216 14 50
Telefon: 0454 216 33 33
Telefon: 0462 326 52 10
E-Posta: info@ulusoyderya.com
Website:

Adres:
Atatürk Bulvarı No:5/B Hacımithat Mah. Giresun

Ulusoy Derya En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ulusoy Derya Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok