Selçuk Turizm Online Otobüs Bileti

Selçuk Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Selçuk Turizm Hakkında

Selçuk Turizm

Selçuk Turizm, Sivas merkezli olarak kurulan ve yaklaşık olarak 20 yıldır ulaşım sektöründe köklü hizmetler veren bir firmadır. Firmanın ilk kuruluş yeri Sivas ilidir. İlk hizmete başladığında Selçuk Turizm, Sivas ve yakın çevresine ulaşım hizmeti vermekteydi. Zamanla ulaşım ağını genişleterek daha fazla alana ve şehre ulaşmayı başarmıştır.
 
 Selçuk Turizm, hem geniş otobüs filosu hem de köklü bir geçmişi ile bölgenin en kaliteli firmalarından birisi kabul edilir. Özellikle benimsedikleri vizyon ve misyon sayesinde müşteriler için ilk tercih edilen otobüs firması olmayı başarmışlardır. Bugünlerde Selçuk Turizm yaklaşık olarak 25 farklı otogarda yolculara hizmet vermeyi sürdürmektedir.
 

 Selçuk Turizm Sefer Hattı

 
 Selçuk Turizm, 20 yıl boyunda sefer ve güzergah açısından büyük gelişmeler göstermiştir. Özellikle ilk olarak Sivas ilinden başlayan zamanla da Türkiye’nin pek çok kentine ulaşan Selçuk Turizm, giderek güzergahlarını da artırmaktadır.
 
 Selçuk Turizm, 2019 yılından itibaren 25 durak üzerinden hizmet vermektedir. 25 durak ve otogarda hizmet veren Selçuk Turizm, farklı şehir ve ilçelerdeki otogarlara da giriş yapmaktadır. Selçuk Turizm'in hizmet verdiği sefer bölgeleri şu şekildedir;
 
 -Nusaybin
 -Mardin
 -Kerkük (Irak)
 -Derik
 -Uşak
 -Osmaniye
 -Alanya
 -Birecik
 -Ankara
 -Denizli
 -Mersin
 -Dalaman
 -Fethiye
 -Manavgat
 -Nazilli
 -Anamur
 -Bodrum
 -Antalya
 -Gaziantep
 -İzmir
 -Dinar
 -Gebze ve İstanbul'dur. Genellikle büyük şehirlere sefer düzenleyen Selçuk Turizm son zamanlarda pek çok küçük bölge ve ilçeye de sefer düzenlemektedir.
 

 Selçuk Turizm Otobüs Filo Çeşitleri

 
 Selçuk Turizm, uzun yıllardır ulaşım ve yolcu taşıma sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu sebeple yolcuların ve tüm personelin güvenliğini ilk husus olarak almaktadır. Bu düşünce yapısıyla hareket eden Selçuk Turizm, otobüs filosunda da en güvenilir ve konforlu araçları kullanmaktadır. Araçların tamamı yolcuların güvenliğini sağlamak için üretilmiştir.
 
 Selçuk Turizm, otobüs filosu Mercedes marka araçlardan oluşmaktadır. Mercedes markasının yolcu taşımacılığına uygun araçları tüm yolculuk esnasında Selçuk Turizm tarafından kullanılmaktadır. Araç içlerinde yolcuların konforunu sağlayan da pek çok özellik ve donanım hazır şekilde bulundurulmaktadır.
 

 Selçuk Turizm Yolcu Rahatlığı İçin Hizmetler

 
 Selçuk Turizm, ilk olarak Sivas ilinden başlayarak ulaşım sektörüne çeşitli faydalar sağlamıştır. Bu faydalarını daha çok kişiye ulaştırmak için de zamanla sefer sayılarını ve güzergahlarını artırmıştır. Selçuk Turizm’in yolcu yoğunluğunun her geçen gün artış göstermesi özellikle verdikleri hizmetle alakalıdır. Önce müşteri odağında hareket eden Selçuk Turizm firması, zamanla daha çok müşteriye sahip olmuştur.
 
 Selçuk Turizm otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak, yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Çünkü, yolculuk esnasında araçlarda internet, priz, okuma lambası, dergi ve gazete gibi olanaklar sunulmaktadır. Dileyen müşteriler televizyondan uydu yayınını ya da film arşivinden çeşitli filmleri izleyebilirler. Araç içlerinde yolcuları bir misafir olarak ağırlamak ise tamamen Selçuk Turizm firmasının profesyonel ekibi tarafından yapılmaktadır. Genellikle sınırsız içecek ve atıştırmalık servisi her mola öncesinde ve hareket anında yapılmaktadır.
 
 

Selçuk Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Selçuk Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok