Özberkay Turizm Online Otobüs Bileti

Özberkay Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Özberkay Turizm Hakkında

Özberkay Turizm

Özberkay Turizm yıllardır turizm ve hizmet sektöründe faaliyet sürdüren bir firmadır. Özberkay Turizm ilk olarak 1998 yılında ulaşım sektöründe faaliyete geçmiştir.
 
 Özberkay Turizm yapısı genç, dinamik ve bilgili personellerden oluşmaktadır. Her geçen gün hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen turizm firması sürekli kendini yenilemektedir. Ulaşım sektöründe büyümeyi hedefleyen Özberkay Turizm özellikle bu sektörde lider olmayı amaçlar.
 
 1998 yılından itibaren Eskişehir merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Özberkay Turizm şimdilerde yaklaşık 50 durağa sahiptir. Bu duraklar ulaşım sektöründeki gelişimi ve sürekliliği de göstermektedir. İşini başarı ve özgüvenle yapan Özberkay Turizm araç filosu, seferleri ve kaliteli hizmeti de her geçen gün artırarak sürdürmektedir.
 

 Özberkay Turizm Otobüs Seferleri

 
 Özberkay Turizm seferleri yolcu kapasitesine ve yoğunluğuna göre değişir. Genellikle sefer durumları kış mevsiminde az, yaz mevsiminde ise daha sık şekilde düzenlenir. Seferler bilet alımları esnasında kolaylıkla sistemde görülmektedir. Bazen günde aynı şehre 3 farklı sefer de düzenlenebilir. Bur durum tamamen yolcuların miktarına ve talebe göre değişir.
 
 Özberkay Turizm, 5 farklı şehirde şubelenmiş bir otobüs firmasıdır. Bu şehirler arasında farklı güzergahlar üzerinden ulaşım hizmeti vermektedir. Özberkay Turizmin sefer düzenlediği şehirler ise şu şekildedir;
 - İzmir,
 - Aydın,
 - Kütahya,
 - Denizli,
 - İzmit (Kocaeli),
 - Eskişehir,
 - Antalya,
 - Bilecik,
 - Uşak,
 - İstanbul
 - Muğla
 - Tekirdağ
 - Burdur ve Sakarya'dır.
 

Özberkay Turizm Güvenli Araç Filosu

 
 Özberkay Turizm, 22 yıllık tecrübesi ile yolcuların güvenliği için hizmet vermektedir. Bu nedenle Özberkay Turizmin tercih ettiği araçların her biri son donanıma ve özelliklere sahip araçlardır. ​​​​​​​Özberkay Turizm, genellikle araç filosunu şu araçlardan oluşturmaktadır;
 -Mercedes Travego,
 -Mercedes 0403,
 -Isuzu Novo,
 -Temsa Prestij,
 -Volkswagen Crafter,
 -Mercedes Sprinter,
 -Mercedes Tourismo.
 
 Bu araçların her biri belirlenen güzergahlar üzerinde yolcuların daha güvenli bir yolculuk yapması için hizmet vermektedir. Araçların hepsinde şoförler için hız sınırlandırıcı, fren kontrol sistemi ve arıza uyarı sistemleri bulunur. Böylece hem son teknolojiden yararlanmış olunmakta hem de yolcuların güvenliği sağlanmaktadır.
 
 Yolculara yönelik olaraksa araçlarda tv ekranı, koltuk ayarı, uyuma ve okuma lambası gibi çeşitlenen farklı özellikler yer almaktadır.
 

 Özberkay Turizm Yolcu Hizmetleri

 
 Özberkay Turizm firması, yolcularına sınırsız hizmet olanağı sunmaktadır. Hizmetleri arasında profesyonel ekibin yolculara yardımı yer almaktadır. Yolcuların ulaşımla ilgili her türlü sıkıntısı için profesyonel ekip her daim hazır beklemektedir. Araç içlerinde ise 3 farklı yardımcı personel görev almaktadır.
 
 Araçlar yolculukları boyunca süreye bağlı olarak çeşitli tesislerde mola vermektedir. Bu molalarda yolcular diledikleri gibi zaman geçirebilirler. Araç içlerinde ise yardımcı personeller sayesinde sınırsız içecek ve yiyecek imkanına sahip olurlar. Her yolcu için 30 kg şartını aşmayacak 2 valiz hakkı tanınmaktadır. Özberkay Turizm otobüs bileti imkanlarından faydalanarak sizlere sunulan tüm imkanlardan sınırsız şekilde yararlanabilir, keyifli bir yolculuk için biletinizi şimdiden alabilirsiniz.
 
 

Özberkay Turizm İletişim

Telefon: 0212 444 26 26
E-Posta: info@ozberkay.com.tr
Website:

Adres:
Şeker Mahallesi, Sivrihisar-2 Cd., 26120 Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Özberkay Turizm Seferleri

Özberkay Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özberkay Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok