Lüx Perla Online Otobüs Bileti

Lüx Perla En Popüler Otobüs Seferleri


Lüx Perla Hakkında

Lüx Perla

Lüx Perla Turizim, İstanbul merkezli olarak hizmete başlamış seyahat şirketlerinden biridir. Kuruluş tarihi 2000 yılıdır. Bu bakımdan İstanbul'da uzun yıllardır hizmet veren karayolu yolcu taşımacılık organizasyonları arasında yerini almıştır. Lüx Perla Turizim, 5 durak noktası bulunan önemli markalar arasında bulunur.
 
 Firma, müşterilerine son derece lüks otobüsler vasıtasıyla seyahat imkanı tanıyan seçeneklerden biridir. Bu yönüyle sektörünün en konforlu seyahat olanaklarını bünyesinde barındıran firmalar arasındaki yerini almıştır. Geçmişten günümüze gücüne güç ve kalitesine kalite katmış seyahat firmalarından biri olmuştur.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Lüx Perla Turizim, İstanbul ve Bükreş arasında seferler düzenleyen bir firma olma özelliğine sahiptir. Bu bakımdan Bükreş yolculuğu gerçekleştirmeyi planlayanlar için konforlu seyahat olanağı sağlayan bir firmadır. İstanbul ve Bükreş arasında konforlu karayolculuğu yapmak isteyenler online Lüx Perla otobüs bileti satın alabilirler.
 

 Firma Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Lüx Perla Turizim, müşterilerini konfor düzeyi maksimum seviyede son model Mercedes marka otobüslerinde ağırlamaktadır. Bu sayede İstanbul ve Bükreş arasında seyahat edebilecek yolcular için iyi bir seçenek oluşturmaktadır.
 
 Lüx Perla Turizim, otobüslerinin tamamı konfor seviyesi maksimum düzeydedir. Bu bakımdan yolcuların seyahatlerini mükemmelleştirecek tasarım barındırmaktadırlar. Bu anlamda karayolu seyahatlerinde lükse önem veren yolcular için tercih edilebilecek firmalardan biridir.
 
 Otobüslerin içerisindeki koltuklar, yolcuların seyahatleri esnasında rahat etmesini sağlayacak niteliktedir. Bu yönden İstanbul ve Bükreş seyahati gerçekleştirecek olanlar tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Firma, müşterilerine maksimum konforu sağlamak adına her türlü imkanı sağlamaktadır. Bu yönüyle sektöründe lider markalardan biri olma konumuna erişmiş firmaların arasındaki yerini almıştır.
 

 Sefer İkramı, Servis ve Diğer Hizmet Programları

 
 Lüx Perla, İstanbul ve Bükreş arasında seyahat etmek isteyenler için mükemmel seçim olduğunu hizmetleriyle hissettirmektedir. Bu anlamda seyahat edecek olanlar için, seyahate çıkılabilecek en iyi firmalardan biridir.
 
 Konforlu bir yolculuğun en olmazsa olmazı elbette araç içi ikramları olmaktadır. Lüx Perla Turizm bu bilince sahip firmalar arasındaki yerini almıştır. Bu anlamda müşterilerinin tercihine tatlı ve tuzlu ikramlık seçeneklerini sunmaktadır. Ayrıca soğuk ve sıcak içecekler yine yolcuların tercihine sunulan ikramlar arasındadır.
 
 Araç içerisinde bulunan koltuk arkası ekranlar sayesinde yolcuların seyahatlerini iyi bir şekilde geçirmeleri sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra MP3 müzik dinleme sistemini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Yolculuk boyunca müşterilerinin rahat etmesini önemseyen firmanın otobüslerinde iklimlendirme sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede seyahatler esnasında serin yahut sıcak araç içi ortamının sağlanması mümkün olmaktadır.
 
 Lüx Perla Turizm firması bünyesindeki otobüslerin tamamı yüksek konforda yolculuk olanağı mevcuttur. Bu anlamda başarı elde etmiş karayolu yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sıralarda yerini almaktadır.
 
 Lüx Perla Turizm, konforun yanı sıra yolcu güvenliği anlamında da yeterli donanıma sahip firmalar arasındadır. Bu sayede yolculuğunuzu yüksek konforda ve güvenle gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır.
 
 

Lüx Perla İletişim

Telefon: 0212 586 99 08
Website:

Adres:
Aksaray Mh. Küçük Langa Cd. No: 69/E-9 Aksaray, Fatih, İSTANBUL

Lüx Perla Seferleri

Lüx Perla En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüx Perla Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok