Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Barış Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Barış Turizm Hakkında

Barış Turizm

Lüks Barış Turizm, müşterilerinin sürekli değişim gösteren beklentilerine zamanında en uygun çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda karayolu taşımacılığı sektöründeki yerini almaktadır. Sürekli olarak kendisini geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için çaba gösteren firmalardan biridir. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmeyi hedefleyen faaliyetlerdeki yerini almaktadır.
 
 Sektörde belirleyici ve referans marka olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını yürüten firmalardan biridir. Yolcularının güvenliği için gerekli tüm tedbirleri alan ve hizmet kalitesini zirveye çıkarma çabasında bulunmaktadır. Lüks Barış Turizm otobüs bileti online olarak kolaylıkla alınabilmektedir. Bu anlamda internet ortamında bilet satışı gerçekleştiren seyahat şirketleri arasındaki yerini almıştır.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Türkiye'nin farklı noktalarına yolcu taşıyan firmalardan biri olan Lüks Barış Turizm firmasının düzenlediği seferler;
 
 - Ankara ve İzmir arası seferleri,
 - Ankara ve Erzincan arası seferleri,
 - Ankara ve İmranlı arası seferleri,
 - İzmir ve Sivas arası seferleri,
 - İzmir ve Erzincan arası seferleri,
 - Erzincan ve Eskişehir arası seferleri,
 - Erzincan ve Bursa arası seferleri,
 - Erzincan ve Kocaeli arası seferleri,
 - Erzincan ve İzmir arası seferleri,
 - Erzincan ve Sakarya arası seferleri,
 - Gebze ve Erzincan arası seferleri,
 - İstanbul ve Erzincan arası seferleri,
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Lüks Barış Turizm, yolcularına son model Mercedes marka otobüs konforuyla seyahat sunan firmalar arasında bulunur. Firmanın araç filosunda hizmete sunulan filoya ait araç plakaları şunlardır;
 
 - 16 NPD 50
 - 16 SFV 22
 - 24 AAH 540
 - 24 AAF 332
 - 24 AP 222
 - 34 BD 3535
 - 34 YC 8223
 - 34 BZZ 138
 - 06 BB 0559
 
 Lüks Barış Turizm, otobüslerinin tamamında standart konfor düzeyine sahip koltuklar bulunur. Bu sayede yolcuların seyahatlerini mümkün olduğunca rahat geçirmesi hedeflenmektedir. Ayrıca koltuk arkası geniş ekranlar hizmete sunulmaktadır. Bu ekranlardan film izleme imkanı sunulmaktadır. Ayrıca oyun oynamak isteyen yolcular için de oyun oynama olanağı söz konusudur. Müzik dinlemeyi seven yolculara pek çok seçenek sunulmaktadır.
 
 Otobüslerin tamamında yolcuların kullanımına sunulan kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Lüks Barış Turizm, sunduğu olanaklarla yolcuların seyahatlerini keyif alarak geçirmesini sağlayan firmalardan biridir.
 

 Sefer İkramı, Servis ve Diğer Hizmet Programları

 
 Lüks Barış Turizm, yolcularına konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı hedefleyen firmalar arasında yerini alır. Bu anlamda yolcularına güler yüzlü personeli vasıtasıyla hizmet sunan. Firmanın yolcularının hizmetine sunduğu tüm otobüslerinde konfor düzeyi oldukça yüksek seviyelerdedir. Ayrıca araçlarındaki havalandırma sistemleri sayesinde yolcularının seyahatlerini rahat bir şekilde geçirmesini sağlamaktadır.
 
 Yolcuların ihtiyaç duyması durumunda host/hostes çağırabilecekleri butonlar bulunur. Yolcular bu butonlara bastıklarında otobüs içerisinde hizmet veren host/hosteslerden diledikleri konularda yardım alabilirler. Lüks Barış Turizm, yolcularına konforlu seyahat sunma konusunda günümüzün ihtiyaçlarına cevap verebilen firmalar arasındadır.
 
 

Barış Turizm İletişim

Telefon: (0850)-840-00-34
Telefon: 0212 658 04 24
Telefon: 0446 214 24 00
E-Posta: bilgi@baristurizm.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 123, Bayrampaşa, İstanbul

Barış Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Barış Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok