KoçTur Online Otobüs Bileti

KoçTur En Popüler Otobüs Seferleri


KoçTur Hakkında

KoçTur, Kütahya merkezli bir şehirlerarası seyahat firmasıdır. Kütahya merkezli olması daha çok bu şehirde ve çevre şehirlerde ağını genişletmesine neden olmuştur. İlk olarak bu bölgenin seyahat taleplerine cevap verebilmek için kurulmuş olsa da zamanla yurdun dört bir tarafına hizmetlerini taşımayı başarmıştır. Firmanın en dikkat çeken özelliklerinden biri müşterileri ile olan samimi ilişkileridir. Müşterileriyle güven ve sadakate yönelik bir ilişki geliştirmişlerdir. Firma Kütahya'nın en prestijli ve tanınan firması olmakla birlikte bu bilinirliğini ülke çapına da taşımış durumdadır. Günümüzde mevcut durumda firmanın pek çok şehre seferleri bulunmaktadır.


Seferleri

Firma Kütahya merkezli bir kuruluş olmasına rağmen ülkenin birçok bölgesine hizmet etmektedir. Kütahya'nın birçok ilçesinden İstanbul'a seferleri bulunan firma, Kütahya ilinde en güvenilen ve en çok tercih edilen firmalar arasındadır. KoçTur'un belli başlı sefer güzergahları; Gediz, Ankara, Konya, Kayseri, Hatay, İstanbul, İzmit ve Bursa'dır.

Bilet.com adresine giderek firmaya ait tüm seferleri görüntüleyebilir ve kolay bir şekilde satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Firmanın en önemli hedeflerinden biri hem yerel hem de ulusal düzeyde sektörün ana aktörlerinden biri olmaktır. Elbette ki bu hedefi gerçekleştirebilmek için güçlü bir filoya sahip olmak gerekmektedir. Firma bu bilinçle hareket ederek filosuna daima yatırım yapma eğilimi göstermektedir. Bu bağlamda firmanın filosunda yer alan araçların tamamının son model olduğunu, konforlu araçlardan oluştuğunu söylemek mümkündür. Buna ek olarak araçların tamamında 2+1 oturma düzeni mevcut olup koltuklar ortopedik yapıya sahiptir.


İkram ve Hizmetler

KoçTur firma misyonu olarak sektörün öncüsü ve belirleyicisi olmayı benimsemiştir. Güvenli ve konforlu bir yolculuk yaşatmak adına gereken tüm çabayı göstermektedir. Bu doğrultuda ikram ve hizmet konusunda standartların gerektirdiği ölçüde faaliyetlerini sürdürmektedir. İkramlar konusunda oldukça başarılı bir görünüm çizen firmanın çalışanları da son derece anlayışlı, çözüm odaklı ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır.

KoçTur firmasına ait seferler hakkında bilgi sahibi olmak için hemen bilet.com adresini ziyaret edebilir, dilediğiniz sefere bilet düzenleyebilir, rezervasyon yapabilir ardından güvenli ve ek ücret ödemeye gerek kalmadan bilet alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

KoçTur İletişim

Telefon: 905069477853
Telefon: 0 (216) 461 57 24
Fax 0 (216) 316 50
E-Posta: info@koctur.com
Website:

Adres:
Sütçü Cad. No:101/8 Ümraniye / İSTANBUL

KoçTur Seferleri

KoçTur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

KoçTur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok