Ece Tur Seyahat Online Otobüs Bileti

Ece Tur Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Ece Tur Seyahat Hakkında

Ece Tur Seyahat

Ece Turizm

Sizler için özel olarak tasarlanan araçlarla şehrirlerarası yolcu taşımalığında bir ilke imza atan Ece Turizm, 7 kişilik VIP araçlarıyla sizlere ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlar. Tamamıyla sizlerin konforunu ön planda tutarak hazırlanan bu araçlar, taşımacılık sektörüne yepyeni bir soluk kazandırmıştır. Son teknolojili ekranları ile hem yerli hem de yabancı filmleri izleme olanağı sunan Ece Turizm, seyahatiniz boyunca kendiniz özel hissetmenizi sağlar. Kusursuz hizmeti ile dingin bir yolculuk geçirmenize yardımcı olur. Yalnızca yurtiçi değil yurt dışına da seyahat imkanı sunan araçları ile kalabalık aile ve arkadaş grupları için birebirdir.

Otobüs Filosu

21 farklı aracıyla zengin ve bir o kadar da lüks bir otobüs filosuna sahip olan Ece Turizm, seyahat süresince kendinizi özel hissetmenizi sağlar. 20 yıllık tecrübesiyle otobüs taşımacılığına yepyeni bir soluk kazandıran firmamız, müşterilerin her daim konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşamasını esas alır. Bu amaçla özenle seçtiği zengin filosunu konforlu bir seyahate uygun hale getirerek en güzel anılarınızın ortağı olmayı başarır.

Popüler Güzergahları

Ece Turizm’in 7 kişilik VIP araçları her gün Edirne merkezden hareket ederek seferlere başlar. 06.00-21.00 saatleri arasında her yarım saate bir sırasıyla Edirne- Babaeski- Lüleburgaz- Çorlu olmak üzere bir sefer ve yine her gün 07.00-19.00 saatleri arasında saat başı Edirne- Muratlı- Tekirdağ güzergahında bir başka sefer gerçekleştirir.

İkram, Hizmet ve Programlar

Ece Turizm, seyahat süresince sizlere eşsiz bir deneyim sunmayı hedefler. Tam da bu sebeple firmamız tarafından her bir detay özel olarak düşünülerek hazırlanmıştır. Yalnızca 7 kişilik araçları ile arkadaş ya da aile grupları ile ayrıcalıklı bir seyahat deneyiminin tadını çıkarma fırsatı sunar. Yolcularımızın her daim kendilerini adeta evlerindeymiş gibi hissetmeleri için yol boyu açık büfe yiyecek ve içecek hizmeti sunulmaktadır.  Tüm bunların yanı sıra günlük gazeteleri okuma ve dilediğiniz filmi izleme imkanı da VIP araçlarımızda mevcuttur.
Siz de ayrıcalıklı bir seyahat deneyimine kavuşmak için en uygun fiyat garantisi ile web sitemiz üzerinden biletlerinizi alabilir ve kusursuz bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Ece Tur Seyahat İletişim

Telefon: (0282) 652 56 16
Website:

Adres:
Şeyh Sinan, Kumyolu cad Tekirdağ Çorlu belediye otogarı No:8, 59860 Çorlu/Tekirdağ

Ece Tur Seyahat Seferleri

Ece Tur Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ece Tur Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok