Düzce Güven Turizm Otobüs Bileti Al

Düzce Güven Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Düzce Güven Turizm Hakkında

Düzce Güven Turizm

Düzce Güven Seyahat

Düzce Güven Seyahat, 2000 yılında kurulmuştur. Merkezi Düzce’de olan turizm firması, taşımacılık sektöründe müşterilerine sergilediği yenilikçi misyon ve vizyon prosedürleriyle defalarca tercih edilebilirliğini, desteğini ve güvenini kazanmıştır. Eksiksiz müşteri memnuniyetini vizyon olarak bünyesinde daimî olarak yer veren firma: yenilikçi, dinamik ve profesyonel ekibiyle şehirler arası yolcu taşımacılığında hizmet vermektedir.

Otobüs Filosu

Düzce Güven Seyahat, rakipleri arasında en çok filosunda yer alan son model teknolojiye sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Yolcular için oluşturulan modern sistemlerle müşterilerinin başta güvenliği, sonrasında da seyahat süresince koruyabilecekleri daimî konforunu ilke edilen firma: güler yüzlü personelleriyle ülke genelinde birçok il ve ilçeye hizmet vermeye devam ediyor. Otobüslerinde standart ikili koltuklarının yanı sıra, yalnız seyahat eden yolcular için tek kişilik koltuklar da yer almaktadır. Tekli koltuklar, sosyal mesafe sınırı içerisinde artık en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.
Yolcuların sağlığını oldukça önemseyen Düzce Güven Seyahat, otobüslerinde bulunan bilgisayarlı klima sistemi ile, her 30 saniyede otobüs içerisindeki hava yenileniyor ve filtre sistemi ile dışarıdan gelen zararlı gaz ve benzeri müşteri sağlığını etkileyebilecek unsurları arındırarak iç hava sistemini taze ve temiz tutuyor, belirlenen bu prosedür 4 mevsim değişken unsurlarıyla daimî devam etmektedir. Oluşturulan bu sistemde herhangi bir sorun çıkması durumunda veya teknik arızaların oluşmasında, kaptanın sürücü sisteminde izlediği panel ile olası bir sorun anında çözülebiliyor. Firma otobüsleri, iklime dair oluşabilecek herhangi bir sorunu önceden önlem alarak oluşturuyor, bunlar: karlı, buzlu yollarda oluşabilecek patinaj için ASR sistemi, ani frenlerde aracın kaymalarını önleyen ABS sistemleridir.
 

Popüler Güzergahları

Düzce Güven Seyahat’in en popüler güzergahları şu şekilde sıralanıyor:
  • Bolu-Ankara
  • Ankara-Bolu
  • Sakarya-İstanbul
  • İstanbul-Sakarya
  • Hendek-Esenler (Bayrampaşa)
  • Esenler (Bayrampaşa)-Hendek
  • Esenler (Bayrampaşa)-Düzce
  • İstanbul-Düzce
  • Düzce-İstanbul
  • Ankara-Düzce
 
 

İkram, Hizmet ve Programlar

Düzce Güven Seyahat, müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin seyahat seçimlerinde devamlılığını kazanmak için oluşturduğu sistemde, konforun yanında güncel teknolojik yenilikleri de müşterilerine sağlamayı gerçekleştiriyor. Firma, 2+1 araçlarının genişletilmiş koltuk aralığıyla her müşterinin birbirini rahatsız etmeden ayrı ayrı konforu sağlanıyor. Her koltukta bulunan LED ekranlar ile televizyon, film ya da müzik dinleme aktivitelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, panellerde bulunan USB seçeneği ile telefonunuzu bağlayarak kendi istediğiniz bir yayını açabilir ya da USB seçeneğinden faydalanarak teknolojik aletlerinizi yolculuğunuz boyunca sınırsız şarj edebilir ve otobüste yer alan kesintisiz son teknoloji 4.5G mobil internet erişimini ücretsiz sağlayabilirsiniz. Tam donanımlı mutfağının iddiasıyla, yolculuğunuz boyunca faydalanabileceğiniz yiyeceklerin yanında sıcak soğuk içecekler de yanında yer alıyor. Siz de bu sınırsız hizmeti seyahatiniz boyunca yaşamak isterseniz Düzce Güven Seyahat’in en ucuz biletlerini sitemizden alabilir ve bu konfordan içiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Düzce Güven Turizm İletişim

Telefon: 904446781
E-Posta: info@duzceguven.com.tr

Adres:
Düzce Şehirler Arası Otobüs Terminali Düzce / Türkiye

Düzce Güven Turizm Seferleri

Düzce Güven Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Düzce Güven Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Düzce Güven Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Düzce Güven Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Düzce Güven Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Düzce Güven Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Düzce Güven Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Düzce Güven Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Düzce Güven Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Düzce Güven Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Düzce Güven Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Düzce Güven Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok