Aras Turizm Otobüs Bileti Al

Aras Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Aras Turizm Hakkında

Aras Turizm


Aras Seyahat, 2014 senesinde Iğdır merkezli bir seyahat firmasıdır. Çok köklü bir kuruluş olmamalarına rağmen sektördeki faaliyetleri, yenilikçi hizmetleri sayesinde adından sıkça söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Iğdır merkezli bir kuruluş olmasına rağmen İstanbul'daki faaliyetleri de bir hayli çoktur. Kurum olarak en önem verdikleri nokta koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Firma vizyonunu; müşterilerine saygı ve dürüstlük çerçevesinde hizmet sunmak, topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak, yatırımlarla sürdürülebilirliği sağlamaktır. Aras Seyahat günümüzde başta Iğdır ve çevre illerde olmak üzere kaliteli ve standartların üzerinde hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir.


Seferleri

Aras Seyahat, Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Bu seferlerin başında; Diyarbakır, Alaçam, Gerze, Kırşehir, Alibeyköy, Şarkikaraağaç, Sinop, Yakakent, Iğdır Dörtyol, Ağrı, Eleşkirt, Eskişehir, Bozüyük, Bursa İnegöl, Mustafa Kemal Paşa, Balıkesir, Tuzluca 100. Yıl, Ardahan, Adana, Adapazarı, Afyon, Akçaabat, Akdağ Mağdeni, Aksaray, Akşehir, Amasya, Ankara, Antalya, Aşkale, Aydın, Bafra, Bayburt, Beşikdüzü, Bodrum, Bolu, Bulancak, Burdur, Çarşamba, Denizli, Düzce, Erzurum, Erzincan, Kocaeli, Giresun, Görele, Gümüşhane, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Niğde, Ordu, Sivas, Trabzon, Uşak ve Yozgat gibi bölgeler gelmektedir.


Otobüs Filosu

Şehirlerarası yolculuklarda firmaların gücünü gösteren temel göstergelerden biri de araç filolarıdır. Aras Seyahat güçlü, yeni modellerden oluşan otobüs filosuyla günde onlarca sefer düzenlemektedir. Firma günden güne filosuna yeni model araçlar eklemekte ve sektördeki konumunu daha kalıcı hale getirmektedir. Filodaki otobüslerin markaları ise Man Fortuna ve Mercedes Benz Travego araçlardan oluşmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Şehirlerarası yolculuklarda yolculuğun konforunu belirleyen en önemli unsurlardan biri de araç içi sunulan hizmetlerdir. Aras Seyahat araç içi hizmetler konusunda oldukça tatmin edici bir görüntü çizmektedir. Yolculuk boyunca sık sık soğuk ve sıcak içecekler, şekerli ve tuzlu atıştırmalıklar ikram etmektedir.

Aras Seyahat'in tüm seferlerine bilet.com aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Bilet.com adresini ziyaret ederek firmaya ait tüm seferler hakkında bilgi sahibi olabilir, rezervasyon yapabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve güvenle ödemenizi yaparak biletinizi satın alabilirsiniz.

Aras Turizm İletişim

Telefon: 0212 658 26 76
E-Posta: bilgi@arasseyahat.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı No:165 Bayrampaşa İSTANBUL/TÜRKİYE

Aras Turizm Seferleri

Aras Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Aras Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

E****

g****

09-02-2022

8 ve 9..2022...Şubat tarihli ığdır seferler arası olan Aras ığdır turizme çok teşekkür ler hizmetine ve şoför arkadaşlara saygılarımızı iletiyorum