Alanyalılar Seyahat Online Otobüs Bileti

Alanyalılar Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Alanyalılar Seyahat Hakkında

Alanyalılar Seyahat

Güney illerimizden yola çıkıp geniş bir güzergahta çalışan Alanyalılar Seyahat’ın araçlarına özellikle Güney bölgemizde sık sık rastlayabilirsiniz. Antalya’nın kendisi kadar ünlü ilçesi Alanya merkezli bir firma olan Alanyalılar Seyahat  kendi internet sitesinde de belirttiği gibi yenilenen filosuyla Adana, Mersin, Antalya gibi en popüler hatlarında, Alanyalı iş adamları tarafından 1975 yılında kurulmuş bir firma olarak hizmetinizdedir. Turizmin çok yoğun olarak yaşandığı bu gölgede taşınan yolcular arasında çok çeşitli ülkelerden gelen turistler de sık sık görülür. Herhangi bir tura bağlı olmadan gidilen yeri kendi istediğince gezip dolaşmak isteyenler zaten o ülkenin otobüs taşımacılığını bir şekilde keşfederler. Alanyalılar Seyahat bu açıdan ülke turizmine sürekli artı puanlar eklemektedir. Firma hakkında yapılan yorumlarda da bu olguyu fark edebilirsiniz.
 

Seferler ve Şubeler

 
Alanyalılar Seyahat şubeleri listesine bakıldığı zaman Alanya’nın ve Antalya il merkezinin neredeyse her mahallesine yayılmış ofislerinden başka diğer güney illerimizde ve Afyon, Burdur, Gaziantep, Osmaniye, Kütahya, Sakarya, Kocaeli gibi il otogarlarında ve tabii ki İstanbul’un her iki yakasında hizmet veren şubeler göreceksiniz. Ek olarak Tarsus, Manavgat, Erdemli, Gebze, Bozüyük gibi karayollarımız üzerinde olan büyük ilçeler de uğranılan noktalar içindedir. Seferler sırasında uğranılan otogarlar sıralamasında Hatay ve İskenderun otogarı başta olmak üzere olarak düzenlenen liste bütün güney illerini ve kıyı şeridinin ünlü ilçelerini  kapsar. Sonrasında Burdur, Isparta ve Afyon üzerinden Marmara bölgesine geçen seferler arasında Bursa, Ankara, Balıkesir, Sakarya, İstanbul, (Dudullu, Harem ve Esenler gibi üç noktada) Amasya, Giresun, Ordu, Rize, Trabzon, Artvin gibi il otogarları da vardır. Toplamda 36 otogar Alanyalılar Seyahat güzergahı içindedir. Bu yolculukların turizme bağlı olarak yazın çok daha sıklıkla gerçekleştiği tahmin edilebilir.
 

İletişim Bilgileri ve Araçlar

 
Firmanın bütün otobüsleri konforlu bir yolculuğa imkan verecek şekilde teknik donanıma sahiptir. Online bilet satışları firmanın hem kendi sitesi hem de anlaşmalı olduğu diğer bilet satış siteleri üzerinden yapılabilir. Antalya Alanya Kızlar Pınarı Caddesi No: 53 adresli olan Alanyalılar Seyahat firmasına (0242) 511 74 03 no’lu müşteri hizmetleri telefonundan da ulaşılabilir.
 
 

Alanyalılar Seyahat İletişim

Telefon: (0242)-511-74-03
Website:

Alanyalılar Seyahat Seferleri

Bilgi bulunamadı!

Alanyalılar Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Alanyalılar Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok