Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Villa Turizm Yorumları ve Puanları

Villa Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (2)
Çok Kötü (22)
Ortalama Puan

1.16

25 Değerlendirme

A****

K****

2021-04-07

Tek kelime berbat koltuklar kırık,bozuk, wifi yok kaloriferler bozuk terleye terleye geldik vs. Ve 8 saat sürdü yolculuk


A****

***

2021-03-18

17 Mart 2021 de Ankara - Adana bileti aldım. Otogar içerisinde otobüs için koşturduk. Önce 117. Peron dediler. Sonra 24. Bilet satış gişesine çağırdılar. Otobüs otogara girmedi bavullarla koştur koştur otogar dışına çıktık. Yarım saat gecikmeli otobüse bindik. Rezalet bir yolculuktan sonra Tarsus'ta indirdiler. Adana'ya servisleri varmış onunla devam ettik. Kısacası; biliyorum ki mağduriyetim giderilmeyecek ama bunu okuyan arkadaşlar benzer olumsuzluklar yaşamamak için bu firmayı tercih etmesin.


D****

Y****

2021-03-17

Berbat bir firma.Adanadan aldığım bilete Tarsus aktarmalı bindirildim.3 saat uzadı yolculuğum.Cok fazla mola verdiler ve her otogara girdiler.Yonetmelige göre yanıma alabileceğim muhabbet kuşları bagaj bölümüne ısrarla alınmak istendi.Sofor koltukta sürekli esnedi.Korkudan gözümü kırpamadim.


D****

B****

2021-01-27

Wi-fi yok, tuvalet yok, tv ekranları küçük, fonksiyonel değil, ikram yok


M****

G****

2021-01-10

Hiç memnun kalmadım. Bilet alırken transit adana dendi. yarı yolda tarsusa gidiyoruz Adana'ya gitmiyoruz dediler. Ama tarsustan servisimiz var yarım saat kadar aktarma yolculuğu var dediler. hadi yine eyvallah dedim. Sabah Tarsusta indik, in cin top atıyor ne servis ne başka bir otobüs.. İlçe dolmuşu ile Adana ya geçtim. perişan bir yolculuktu.


M****

S****

2020-12-26

Kaçıncı yuzyildayiz otobüsün televizyonları çalışmıyordu. Bileti satarken TV wifi hizmeti var diye satıyorlar ama hiçbiri yoktu berbat bir yolculuktu.


H****

K****

2020-12-05

Çok kötü bı firma. Bu firmayı satış listenizden çıkartın bence. Sizin adınızı da lekeliyor


M****

S****

2020-10-27

Hayatimda yaptigim en berbat yolculuktu diyebilirim bir daha bu firmayi kullanicagima gidecegim yere yürürüm daha iyi host desen kabalikta master yapmis yolun yarisini minibus ile gottik gec kaldigimizi falan saymiyorum benim sondu sizde kullanmayin benc


L****

****

2020-10-20

Berbat bir yolculuk.eski arabalarla bir yolculuk 2 saat geç vardık.dini vecibelerimizi yerine getirmek için izin istedik verilmedi.bidaha zor ancak araç bulamazsam kullanırım.


A****

****

2020-10-14

Böyle bir rezillik görmedim ne hizmet var ne sosyal mesafe suyu bile zorla veriyorlar televizyon priz yok tek kelime rezalettt....