Adana Villa Turizm Yorumları ve Puanları

Adana Villa Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (19)
Ortalama Puan

1.14

21 Değerlendirme

M****

G****

2021-01-10

Hiç memnun kalmadım. Bilet alırken transit adana dendi. yarı yolda tarsusa gidiyoruz Adana'ya gitmiyoruz dediler. Ama tarsustan servisimiz var yarım saat kadar aktarma yolculuğu var dediler. hadi yine eyvallah dedim. Sabah Tarsusta indik, in cin top atıyor ne servis ne başka bir otobüs.. İlçe dolmuşu ile Adana ya geçtim. perişan bir yolculuktu.


M****

S****

2020-12-26

Kaçıncı yuzyildayiz otobüsün televizyonları çalışmıyordu. Bileti satarken TV wifi hizmeti var diye satıyorlar ama hiçbiri yoktu berbat bir yolculuktu.


H****

K****

2020-12-05

Çok kötü bı firma. Bu firmayı satış listenizden çıkartın bence. Sizin adınızı da lekeliyor


M****

S****

2020-10-27

Hayatimda yaptigim en berbat yolculuktu diyebilirim bir daha bu firmayi kullanicagima gidecegim yere yürürüm daha iyi host desen kabalikta master yapmis yolun yarisini minibus ile gottik gec kaldigimizi falan saymiyorum benim sondu sizde kullanmayin benc


L****

****

2020-10-20

Berbat bir yolculuk.eski arabalarla bir yolculuk 2 saat geç vardık.dini vecibelerimizi yerine getirmek için izin istedik verilmedi.bidaha zor ancak araç bulamazsam kullanırım.


A****

****

2020-10-14

Böyle bir rezillik görmedim ne hizmet var ne sosyal mesafe suyu bile zorla veriyorlar televizyon priz yok tek kelime rezalettt....


A****

A****

2020-10-03

Hayatımın en kötü otobüs yolculuğuydu.Çalışanlar yolcularla ilgisizdi, yolculuk boyunca maske takmayla ilgili uyarılar yapılmadı. Ayakkabısını çıkarıp arkadan, koltuk kolçağıma koyan..... BERBAT ve ötesi diyebilirim ilk ve sondu.


G****

****

2020-09-29

Berbat bir firma hayatimdaki en kötü yolculuktu ikram olarak sadece su ikram ediyorlar ve şoför muaviniyle bağırarak sohbet edip kahkaha atıyor yolculuk esnasında ve şoför kafasina göre radyodan müzik açıp bütün yolculara dinletti asla ama asla binmeyeceğim bir firma rezil bir firma ve kalkış saatine geç geldi otobüs varacağımız yerede tam 2 saat geç geldik lanet olsun böyle firmaya


E****

****

2020-09-12

Berbat bi yolculuk Bir daha büyük konuşmak istemiyorum binmeyeceğim gayet eminim


M****

A****

2020-09-09

Adana'dan bileti almama rağmen otobüse Mersin ilinin Tarsus ilçesinden bindim adana otogara gelmedi araç . Bir saat geç yola çıktık gideceğim işe geç kaldım . En önemlisi hijjen kuralları -sonsuz kadar kötü idi . bir daha sitenizden villla adana değil başka bir firma içinde bilet almayı düşünmüyorum. Kötü firma siteyi kötü eder.