Bilet.com | En uygun uçak ve otobüs biletleri

İsfanbul (Vialand) Tema Park Hakkındaİsfanbul ; Eğlence, Macera ve Farklı Deneyimlerin En Entegre Adresi

Bünyesinde bulundurduğu Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Hotel ve Gösteri Merkezi ile, kendi alanında bütünleşik ve eşi olmayan bir konsepte imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştiren İSFANBUL, sadece Türkiye’den değil, Ortadoğu’dan Rusya ve Balkanlar’a kadar uzanan oldukça geniş bir coğrafyaya hitap ediyor.
Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İSFANBUL TEMA PARK, 120.000 metrekarelik alanda konumlandırılan Türkiye’nin gözde eğlence merkezlerinin en başında yer alıyor. 120 bin metrekarelik alanda kurulu olan İSFANBUL Tema Park’ta 30’u aşkın eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. İSFANBUL Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor.

Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği İSFANBUL Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, İstanbul’un Sırları ve Fethi’nin canlandırıldığı “Fatih’in Rüyası”,4 D Sinema Salonları, Sihirli Oda gibi her yaşa hitap eden 30’u aşkın
 
İstanbul’un ortasında keşif zamanı
ISFANBUL Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan “Jungle İstanbul”, macerasever kaşifleri bekliyor. İstanbul’un ortasında vahşi yaşamı keşfetme imkanı sunan Jungle İstanbul’da, 2.500m² alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.


İsfanbul Vialand Bilet Fiyatları

İsfanbul (Vialand) tema parkı güncel giriş ücretleri aşağıdaki gibidir:
  • Yetişkin (+15) : 259 TL yerine 129.99 TL
  • Çocuk (+3): 249 TL yerine 129.99 TL
  • Bebek: Ücretsiz

Eğlence ve macerayı doya doya yaşayabileceğiniz İsfanbul - Vialand'da bulunan üniteleri incelemek için TIKLAYINIZ.

İsfanbul (Vialand) Üniteleri

360
Açık
Viking
Açık
Ice Age
Açık
Jet Ski
Açık

Ucuz İsfanbul Vialand Bileti


Ucuz Vialand bileti için site site dolaşıp zaman kaybetmeyin. İndirim büyüğü fiyatın küçüğü Bilet.com. İndirimler artık parmağınızın ucunda. Ucuz biletçiniz bilet.com bileti cebinize getiriyor. Üstelik bilet.com güvencesiyle %50 indirimli olarak.

Kampanyalı İstanbul Vialand Bileti

Ucuz biletin adresi bilet.com İsfanbul Vialandda özel indirim kampanyasını size gururla sunar. Gişe fiyatının yarısına, tam %50 indirimli biletler şimdi Bilet.com'da. Üstelik parmağınızın ucunda. Biletinizi kredi veya banka kartıyla zahmetsiz alın. Kafanız rahat olsun. Paranız cebinizde kalsın. Biletinizi cebinize gelsin. Bilet sırası beklemeden gişi yapın, eğlenceye dalın.