Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etkinlikler


Nevşehir   Aktivite , Sıcak Hava Balonu
  65.00 €
Dünyaca ünlü Kapadokyada sıcak hava balon turları bilet.com'da. Bilet fiyatları seçilen tarihe göre farklılık gösterebilmektedir.
Antalya   Aktivite , Tema Park
  232.00 TL
Günlük biletler hem tema park hem de su parkını kapsamaktadır. Biletler sadece seçilen tarihte geçerlidir. Tema park 10:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.
Kocaeli   Aktivite , Hayvanat Bahçesi
  59.00 TL 69.00 TL
Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı yeniden kapılarını açıyor. Parkımız pazar günü ziyarete kapalı olacaktır.
Antalya   Aktivite , Akvaryum
  79.90 TL
40'dan fazla tematik akvaryum ve Dünyanın en büyük tünel akvaryumunu barındıran Antalya Akvaryum biletleri Bilet.com'da.
İstanbul   Aktivite , Hayvanat Bahçesi
  47.90 TL
İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra bir birinden heyecanlı oyun parkurları ile Park Of İstanbul (POİ) siz adrenalin ve doğa tutkunlarını çağırıyor!
İstanbul   Aktivite , Akvaryum
  49.00 TL 99.00 TL
Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesini SEA LIFE İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini keşfedin. Sea Life biletlerinizi indirimli fiyata sitemiz üzerinden alabilir ve Sea Life Akvaryum'un büyülü dünyasına yolculuk edebilir
İstanbul   Aktivite , Akvaryum
  68.00 TL 75.00 TL
Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde unutulmaz anlar yaşayacağınız, eğlencenin tadını çıkaracağınız bir keşif sizi bekliyor! Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde eşsiz bir deneyime hazır olun!
Antalya   Aktivite , Eğlence Parkı
  39.90 TL 45.00 TL
Göynük Dinopark indirimli biletleri bilet.com'da. 0-5 yaş ücretsizdir.
İstanbul   Aktivite , Müze
  50.00 TL
Madame Tussauds İstanbul’da en sevdiğiniz ünlülere dokunun, tarihin en önemli isimleri ile yan yana fotoğraf çektirin, eğlencenin bir parçası olun.
İstanbul   Aktivite , Eğlence Parkı
  49.00 TL
İstanbul'da ailelerin 3-17 yaş arasındaki çocukları ile yaratıcılık dünyasını keşfedip eğlenebileceği en iyi kapalı eğlence merkezlerinden biri olan ve rengarenk LEGO® parçaları ile dolu LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’u keşfetmeye hazır mısınız?
İstanbul   Aktivite , Tema Park
  25.00 TL 30.00 TL
Bilet fiyatları sadece TC vatandaşları içindir. (Ticket prices is only for TURKISH CITIZENS). Bilet sadece seçilen tarihte geçerlidir.
İstanbul   Aktivite , Eğlence Parkı
  20.00 TL
Forest Kemerburgaz kapılarını açılıyor. İndirimli fiyatlar bilet.com'da.
Antalya   Aktivite , Teleferik
  60.00 TL
Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa'nın ise en uzun Teleferiği olan Olympos Teleferik; Akdeniz'i ve 236 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'nın zirvesini birleştirmektedir. Tesisimiz hafta içi 10:00-17:00 arası hizmet vermektedir.