Viasea - Korsan Adası Tema Park

Online İndirim Kuponu

Viasea Korsan Adası Tema Park


Sınır tanımayan, yeni nesil ve 360 derece eğlencenin adresi olan Korsan Adası Tema Park, ziyaretçilerine yeni bir dünya vaat ediyor. Eğlenceden eğitime, sinema keyfinden alışverişe kadar farklı tercihlerin bir arada bulunduğu Viasea AVM, şehir içinde şehirden uzak bir yaşam merkezi!
 

 Deniz Üzerinde Farklı Bir Dünya

 
 Akvaryum, AVM, tema park, sinema, bowling ve oyun merkezinden oluşan Viasea, Tuzla Viaport Marina’da ziyaretçilerini ağırlıyor. Farklı yaş gruplarından misafirlerin özel olarak hazırlanmış akvaryumda keşifler yapabildiği, çeşitli etkinliklerin düzenlendiği ve eğlencenin doruğa çıktığı hizmetlerimiz, dünya modasını yakından takip etmek isteyenler için çeşitli avantajlarla birlikte tek çatı altında sunuluyor. Deniz havasının hakim olduğu Korsan Adası Tema Park'ta eğlence;
 * Hafta içi 10.00-20.00 ve
 * Hafta sonu 11.00-21.00 saatleri arasında kesintisiz olarak sürdürülür.
 
 Türkiye’nin en beğenilen ve iddialı yaşam merkezi olarak devam eden hizmetlerimiz, eğlence tanımına yeni bir soluk getirirken, dünyanın ilk ve tek 9 fonksiyonlu marina projesi olan Viaport Marina kaliteli hizmetin adresidir.
 

 Eğlenmek Herkesin Hakkı!

 
 2015 yılında faaliyete başlayan Viasea projesi, Anadolu Yakası’nın ilk tema parkı olma özelliğini taşıyor. 28 ayrı eğlence ünitesinin bulunduğu Viasea Korsan Adası Tema Park, Avrupa’nın en büyük 5. roller coasterı olan Red Fire’la İstanbul sınırlarının İzmit'ten Bursa'ya kadar genişlemesine katkı sağlıyor.
 
 Yeni heyecanlar yaşamak, 7’den 70’e eğlenmek ve unutulmayacak bir deneyim yaşamak isteyenlerin adresi olan ViaSea Tema Park, dünya standartlarında teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Şehrin en uzun su altı tüneline sahip Akvaryum, ziyaretçilerini 12 bin deniz canlısıyla tanıştırır. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea; eğitim, eğlence, sosyal sorumluluk ve yaratıcı bir konseptin en başarılı örneğidir.
 
 Viasea’ye ulaşım; Marmaray, metro ve otobüsle Pendik durağından ulaşımın kolay bir şekilde sağlandığı merkezimizde, özel aracıyla gelenler için geniş bir otopark hizmeti sunulur. Konforlu, hızlı, ekonomik ve kolay ulaşımın adresi olan Viasea, kendine ve sevdiklerine zaman ayırmak isteyenlerin uğrak yeridir.
 
 Korsan Adası Tema Park'ta Pazartesi günü hariç her gün kesintisiz hizmet verilir. Profesyonel ve kurumsal bir anlayışla devam eden hizmetlerimiz, her ihtiyacın eksiksiz olarak karşılanabilmesi için detaylı olarak projelendirilmiştir. Farklı yaş gruplarına özel olarak seçilmiş ünitelerde eğlence doruğa çıkarken güvenlik tedbirlerinden ödün verilmez.
 

 Korsan Adası Park Kuralları

 
 Tema Park ziyaretçilerinin günlük bilet alması gerekir. Bu bilet sadece parka girişin anahtarıdır. Hediyelik eşya alımı, yiyecek & içecek hizmetleri, fotoğraf servisi ve panayır oyunları ayrıca ücretlendirilir. Bilet iade ve iptal işlemi mümkün değildir.
 * 3 yaş ve altı misafirlerin parka girişi ücretsizdir.
 * Tema Park sınırları içinde bu yaş grubunun binebileceği üniteler ayrı ücrete tabidir.
 

 Kart ve Bileklik Kullanımı; Park içinde hizmet veren ünitelerden faydalanmak isteyenler kart ve bileklik almalıdır. Karta yüklenen kredi park sınırları içinde sunulan hizmetlerden yararlanma imkanı sağlar. Kartta kalan kredi aynı yıl içinde farklı ziyaretlerde kullanılabilir. Bileklikler kişiye özel olarak düzenlenir.

 

 Eğlence Başlıyor! Hazır mısın?

 
 Her yaştan misafirin eğlenceye doyduğu viaport marina, kampanya ve avantajlarından faydalanmak için siz de hemen bülten üyeliği yapabilirsiniz. Herkes için sınırsız eğlencenin şehir içindeki adresi olan ViaSea Korsan Adası Tema Park, yeteneğini göstermek isteyenlere de imkan sağlar.
 
 Eğitimle eğlencenin bir arada sunulduğu adreste, siz de kendinizi yeniden keşfedecek ve adrenalin seviyenizi test etme fırsatı bulacaksınız! “Ailece eğlence” sloganının her yerde devam ettirildiği hizmetlerimiz kapsamında, en özel günlerinizi ölümsüz anılarla taçlandırabilir ve unutulmayacak aktivitelerde başrol oyuncusu olabilirsiniz.
 

​Viasea Korsan Adası Tema Park'ta Bulunan Eğlence ÜniteleriRed Fire
 
 
 Dikkat! Adrenalin bağımlılık yapar!


   Dünya’nın en heyecan veren roller coasterlarından biri sayılan fenomen Red Fire’ı deneyimleyen adrenalin     tutkunu misafirlerimiz 2,5 saniyede 115 km hıza ulaşıyor, 55 metreden serbest düşüş hissini yaşıyor, 958       metrelik raylarda zaman zaman 4.1 G kuvvetinin altında emsalsiz bir adrenalin seviyesine ulaşıyor.
 
Nautilus Aile Treni
 
İddia ediyoruz: Daha eğlencelisi yok!


    Nautilus Aile Treni, ailenizin tüm üyeleri ile eğlenebileceğiniz bir aile/adrenalin ünitesidir. Hafife almayın, 70  km hıza ulaşan Nautilus Aile Treni sizi kontrollü olarak adrenaline doyurur, en yeni standartlar ve en yeni teknoloji ile güvenli bir eğlence sağlar.
Torpido
 
 
Daha hızlı, daha heyecanlı!
 

  42 metre yükseklikte Korsan Adası ve Viaport Marina manzarasının güzelliğine doyamayacaksınız, şayet gözlerinizi açık tutabilirseniz...

Dönence
 
 
Çarpış ve dön!
 

  Diğer araçların belirli noktalarına çarp ve başlarını döndür! Kullanımı kolay, eğlencesi üst düzey! Korsan Adası Tema Park’ın popüler ünitelerinden...

  Üstelik boyu 80 cm - 105 cm arası olan minik misafirlerimiz refakatçi eşliğinde bu eğlenceye dahil olabilir. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

Büyük Çarpışan
Her zaman ve her yerde, en popüler eğlence!
 

Dünya üzerindeki eğlence parklarında her zaman en popüler ünitelerden biri olan çarpışan otolar yetişkin misafirlerimize doyumsuz bir eğlence sunuyor. Tıpkı eski günlerdeki gibi...

Üstelik boyu 105 cm ve üzeri olan misafirlerimiz bu eğlenceye refakat edebilir. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

 
Küçük Çarpışan
 

 Hem çılgın! Hem güvenli!

 

 Boyu 90-140 cm arasında olan misafirlerimize özel küçük çarpışan otomobil ünitemiz, deneyimli   operatörlerimizin yardımı ile çok güvenli. Yapmanız gereken direksiyonu çevirmek ve gaza basmak.

 
 
Reis Gondol
 
 
Denizin üzerinde, eğlencenin doruğunda!
 

Reis Gondol ile denizin üzerinde eğlenceli bir seyir. Her yaştan misafirimizin popüler ünitesi. Korsan Adası'nda pruvanız neta rüzgarınız kolayına olsun!

Miço Gondol
 
 Denizin üzerinde ilk keşif!
 

3 yaş ve üzeri misafirlerimizin denizin üzerinde ilk keşiflerini yapacakları eğlenceli korsan gemimiz sefere hazır. Üstelik refakatçi kullanımı ücretsizdir.

 
Sekiz
 
 
Minik Coaster Başınızı Döndürecek!
 

Bu eğlenceli coasterin küçük göründüğüne bakmayın, başınızı döndürebilir. Korsan Adası Tema Park’ın popüler ünitelerinden biri olan Sekiz’de yetişkinler de çok keyf alıyor. Mutlaka deneyin!

Boyu 95-120 cm arasında olan misafirlerimiz refakatçi eşliğinde binebilir. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

 

Orka
 
 
Dev balina Orka ile serbest düşüş!
 

 Her yaştan misafirimize hitap eden Orka ile 9 metre yüksekten dönerek, heyecanlı ve keyifli bir serbest düşüş hissi yaşayabilirsiniz.!

 

Ahtapot
 
 
Yunus balıklarını takip eden bir ahtapot!
 

10 farklı program ve senaryo seçeneği ile Ahtapot’umuz yunus balıklarının peşinde...

Her yaştan misafirimize hitap eden Ahtapot ile sürpriz bir eğlenceye hazır olun!
 

 

Uçan Balıklar
 
 
Mercan resiflerinde 2 anemon balığı yarışıyor!
 

En güzel manzarayı görebilmek için pedallara asılın. Anemon balıklarının üzerinde yarışırken eğlenin.

 

Boyu 105-130 cm arasında olan misafrlerimiz refakatçi ile binebilirler. Refakatçi kullanımı ücretlidir.

 

Hürkuş
 
Cesur kahramanlar göklerde!
 

Uçuş tutkusunu doyasıya yaşamak isteyen cesur kahramanlarımız kendi kontrollerindeki uçaklarla uçuyor.

Boyu 80-105 cm arasında olan misafrlerimiz refakatçi ile binebilirler. Refakatçi kullanımı ücretsizdir.

 

Deniz Salıncağı
 
 
Bir salıncak kurduk, denizin üzerine!
 

Deniz salıncağımız ile maviliklerin üzerinde uçabilirsiniz.

 

Mini Dönme Dolap
 
 
Mini dönme dolap, olmazsa olmaz!
 

Minik ziyaretçilerimiz refakatçileri ile birlikte dönme dolabımızın keyfini çıkaracaklar. Üstelik refakatçi kullanımı ücretsiz.

 

Atlı Karınca
 

Bir eğlence klasiği...
 

Bir eğlence klasiği ile mutluluk ülkesine dört nala...

Üstelik boyu 80 cm - 105 cm arası olan minik misafirlerimiz refakatçi eşliğinde bu eğlenceye dahil olabilir. Refakatçi kullanımı ücretsizdir.

 
Tornado Bot
 

Uzaktan kumandalı botlarımız ile denizciliğe ilk adım!
 

Korsan Adası'nda eğlence Viaport Marina Outlet Shopping AVM’ye taştı. Viaport Marina Outlet Shopping AVM Yeme İçme bölümündeki havuzlarda 80 cm’lik uzaktan kumandalı botlarla denizciliğe ilk adımı atacaksınız.