Thematic Park Antalya Bileti

Bilet Seçenekleri

Haritada Thematic Park Antalya

Thematic Park Antalya TC Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Thematic Park Antalya Yetişkin 32,00 TL
Çocuk 18,00 TL

Thematic Park Antalya Yabancı Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Thematic Park Antalya Yetişkin 216,18 TL
Çocuk 159,29 TL

Bilet Detayları ve Kurallar

Dahil Hizmetler ; 50.000m2 alan üzerine kurulu Thematic Park ana girişi, Fok Balığı Show, 52 Adet hareketli ve sesli Dinozor Dino Park, 90 koltuklu projeksiyon gösterim ile Dinozor belgeseli Sinema, 20 Adet iskelet ile Dinozor fosilleri Müzesi, 20 Adet çizgi film karakterleri ile Cartoon Park, Rehabilitasyon merkezi Zoo Park, Tematik Aquarium, Teraryum, Tropik Uzakdoğu yağmur evi ve Kuş Cenneti ile toplam 10 Tema Park gezileri.

Akdeniz Bölgesi'nde ilk ve tek İonia Olive Museum Zeytin Müzesi gezisi Dahildir.

Tesis Sezonunda = 09:00 -18:00 arası açıktır.

Fok Balığı Show = Hergün 11:30 ve 17:30 dadir.(günde 2 kez)

0-3 Yaş arası çocuklar için ücretsizdir.

Extra hizmetler ; Fotoğraf çekimi, hediyelik eşya ile diğer yeme-içme üniteleridir.

NOT : Çocuklara bandana ve sertifika hediye edilmekte ve trenle ücretsiz bir tur park gezdirilmektedir.

Thematic Park Antalya, hayvanlara olan sevgimizin, onları koruyarak ve onlarla ilgili bilgileri yeni nesillere aktararak çoğalacağı inancıyla hayata geçirildi. Bu nedenle tesisimiz dostlarımızın yaşamlarını sürdürebilecekleri bir rehabilitasyon merkezi olarak tasarlandı. Yola çıktığımız günden bu yana yardıma muhtaç birçok hayvana ev sahipliği yaparken, dünyanın dört bir yanından gelen küçük büyük binlerce misafirimizi onlarla buluşturduk. Hem Anadolu’da yaşayan hem de dünyanın çeşitli yerlerinden gelmiş, doğada ya da insan eliyle zarar görmüş hayvanlar önceliğimiz. Tesisimizde, yaşadığı duyusal veya fiziksel kayıplar sebebiyle doğada yaşaması mümkün olmayan hayvan dostlarımıza yuva sağlıyoruz. Onları doğal yaşam alanlarına eş koşullarda yaşatabilmek için üniversiteler danışmanlığında ve Milli Parklara bağlı olarak alanında uzman veterinerler eşliğinde çalışıyoruz. Nadir türlerin devamlılığı için üreme programları yürütüyoruz. Doğaya dair bilgimizin yeni nesillere aktarılmasının onu korumamız için en etkili yol olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçten hareketle çocuk misafirlerimize, rehberlerimiz eşliğinde, doğa tarihinin karanlık çağlarından günümüze uzanan öğretici ve eğlenceli turlar sunuyoruz. Onlara keşfetmenin heyecanını yaşatırken doğaya olan ilgi ve sevgilerini arttırmayı amaçlıyoruz. Günlük hayatınızda karşılaşma fırsatı bulamayacağınız birçok türü yakından tanımak, vahşi doğaya dair unutulmaz deneyimler yaşamak, doğaya olan sevgimizi ve bilgimizi paylaşmak üzere sizleri de aramıza bekliyoruz. Thematic Park Antalya, Manavgat ilçesi sınırlarında 50 dönümlük geniş bir alan içerisinde yer almaktadır. Bu dev alan içerisinde, çevresel koşullar dikkate alınarak inşa edilen tesisimiz hem hayvan dostlarımızın rahat etmesi hem de onları rahat gözlemleyebilmek için tasarlanmıştır. İçeri girdiğiniz ilk andan itibaren sizleri doğanın güzellikleriyle karşılayan tesisimizde, yeşillikler arasında uzanan keyifli yürüyüş yolları ile birbirinden etkileyici hayvanlara ve eğlenceli aktivitelere ulaşabilirsiniz. Geçirdiğiniz süre içinde Su Gösterileri Merkezi’nde eğlenceli etkinliklere katılabilir ve Timsah Parkı’nda dünyanın en tehlikeli avcılarından birini izleyebilirsiniz. Ayrıca, gerçek boyutlarda tasarlanmış sesli ve hareketli dinazor modelleri ile çizgi film karakterlerini ziyaret edebilir, onlarla fotoğraf çektirebilirsiniz. Doğa tarihi içinde çıktığınız yolculukta açlığınızı, sizlere yıllardır lezzeti sunan Otantik Kumpir’in kahvaltısı, yemek çeşitleri, pizzaları ve tabi ki kumpirleriyle giderebilirsiniz.

Tesisimizde Bulunan Alan ve Hizmetler

65 kişi kapasiteli Sinema Salonu

650 kişi kapasiteli Su Gösterileri Merkezi

Timsah Parkı

Akvaryum

Terrarium

Restaurant

Sıcak havalarda rahat gezilebilmesi için üzeri bitkilerle örtülü ve özel serinletici pulverize su sistemli yürüyüş yolları.

Çocukların tüm parkı dolaşabileceği çocuk treni.

Biletlerde iptal ve iade işlemi yapılmamaktadır. Bilet sadece seçilen tarihte geçerlidir.

Thematic Park Antalya ile Benzer Etkinlikler

Gladsos Park
Gladsos Park
 60.00 TL
Satın Al
Playpark & Bowlingo Fırsatları
Playpark & Bowlingo Fırsatları
50 TL  35.00 TL
-30%
Satın Al
Sahilde Atlı Tur
Sahilde Atlı Tur
 100.00 TL
Satın Al

Thematic Park Antalya ile Aynı Şehirdeki Etkinlikler

The Land Of Legends
The Land Of Legends
 140.00 TL
Satın Al
Antalya Aquarium - Akvaryum
Antalya Aquarium - Akvaryum
72 TL  65.00 TL
-10%
Satın Al
Antalya Aquarium - Full Paket
Antalya Aquarium - Full Paket
140 TL  119.00 TL
-15%
Satın Al