Test Event Bileti

 İstanbul - Türkiye

Eğlence Parkı

0,00 TL - 90,00 TL

Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı yeniden kapılarını açıyor. Online biletler bilet.com'da! 0- 3 yaş ücretsiz!

Paylaş :

Test Event Bilet Seçenekleri

 • Default Ticket
  default ticket description
  25.03.2021 20:00 - 30.05.2021 20:00
  0,00 TL
  SEÇ
 • Test Event Eğlence Paketi
  default ticket description
  09.02.2021 11:00 - 30.03.2023 17:07
  90,00 TL
  SEÇ

Test Event Hakkında

0- 3 yaş ücretsiz

Çalışma Saatleri:
Hafta içi 10.30 – 17.00

Hafta sonu 10.30 – 17.00

Parkımız Yeniden Kapılarını Açıyor!

Faruk Yalçın Zoo ailesi olarak yaşamın yeniden normalleşmeye başlamasıyla beraber siz değerli ziyaretçilerimize yeniden merhaba diyoruz! Parkımızı 5 Haziran Cuma gününden itibaren sosyal mesafe önlemlerini ve gerekli tüm önlemleri azami seviyede uygulayarak ziyarete açtık.

Parkımızı 5 Haziran Cuma gününden itibaren sosyal mesafe önlemlerini ve gerekli tüm önlemleri azami seviyede uygulayarak ziyarete açıyoruz.
13 Mart’tan bu yana COVID-19 salgınına karşı aldığımız önlemler kapsamında ziyarete kapatmak zorunda olduğumuz parkımızda yaşam, misafirlerimizin, ekip üyelerimizin ve hayvanlarımızın sürekli refahına olan bağlılığımızın bir parçası olarak devam etti ve hayvanlarımızın bakımı en iyi şekilde yapıldı. Parkımızı ziyarete kapasak da bu süreçte gerekli tüm önlemleri alarak çalışmaya devam ettik. Birçok işletmeden ve çoğu turistik mekandan farklı olarak, ziyarete kapalı olsak da bakımını sağlamakla yükümlü olduğumuz 2.500’den fazla kalıcı sakinle, aslında asla kapanmadık, çalışmaya ara vermedik.
Yalnız sizlerle buluşamadık. Şimdi güzel günler yeniden geldi ve tüm sakinleriyle Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı sizi bekliyor!
 
Önlemlerimiz
Ziyaretçilerimizin, personelimizin ve parkımızda koruma altında bulunan hayvanlarımızın güvenliği için ekstra önlemler aldık.  Birçok alanda yeni çalışma biçimlerine geçildiği normalleşme döneminde, biz de çalışma şeklimizi bu sürece uyumlu hale getirdik. Parkımızın açılması ile birlikte FYZoo olarak aldığımız önlemlerin yanı sıra hepimizin uyması gereken bazı kurallar belirledik.
 
Normalleşme sürecimizde Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında aldığımız önlemlere ilgili detaylı bilgileri ve ziyaretiminiz sırasında uyulması gereken kuralları aşağıda bulabilirsiniz.
Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymamız ve maske kullanımı hepimizin sağlığı açısından son derece önem taşıyor.  Kurallara uymanızı kendi sağlığınız ve toplum sağlığı için önemle rica ediyoruz.
Sabrınız ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

 • Parkımızın açılışının ilk aşamasında sadece “sınırlı sayıda ziyaretçi” parkımıza giriş yapabilecektir. Parkımızda aynı anda maksimum 900 ziyaretçiyi ağırlayacağız. Bu sayede, parkımızdaki insan sayısını yönetebileceğiz. Aynı zamanda hem ekibimizin ve ziyaretçilerimizin hem de hayvanlarımızın sağlığını korumuş olacağız.
 • Parkımızın çalışma saatlerini kısalttık. Bu süreçte parkımız sabah saat 11:00 ile akşam saat 18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.
 • Parkımıza yapılan ziyaretlerde maske kullanımı hem ziyaretçilerimiz hem de çalışanlarımız için zorunlu olacaktır.
 • Parkımızda yer alan kapalı alanların tümü ziyarete kapalı olacak. Bu kapsamda Cüce Maymun Evi, Sürüngen Evi ve Akvaryum ziyarete kapalı olacaktır.
 • Parkımız içerisinde yer alan kafelerimiz sadece açık alanlarda hizmet verecek ve oturma alanları da sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenecektir.
 • Tren turu, oyun parkı, çocuk etkinlikleri geçici olarak hizmet vermeyecektir.
 • Çıkış bölümünde bulunan mağazamız sınırlı olarak hizmet verecektir.
 • Marmaray Osmangazi istasyonu ile parkımız arasında ulaşımı sağlayan servislerimiz geçici olarak hizmet vermeyecektir.  
 • Eğitim ve hayvan yönetim bölümü tarafında gerçekleştirilen besleme ve sunumlar geçici süre ile yapılmayacaktır.

 
Sağlıklı yaşamın teşvik edilmesi

Tüm FYZoo ekip üyeleri hayvanat bahçesinin halka açık alanlarında maske takacaklardır. Ziyaretçilerin de maske takması zorunlu olacaktır. Ziyaretçilerimizin rahatı için hayvanat bahçesi boyunca el dezenfeksiyon istasyonları mevcuttur. Hayvanat bahçesi ekipleri dezenfektan kullanarak temas noktalarını, tuvalet temas noktalarını ve tuvaletleri sık sık temizleyecek ve dezenfekte edecektir.

Ziyaretçiler, hayvanat bahçesi içinde kişisel hijyen ve sosyal mesafe kurallarını uygulayarak mevcut halk sağlığı önerilerine dikkat etmeleri konusunda teşvik edilecektir.
Bu teşviklere karşı göstereceğiniz anlayış ve iş birliği için şimdiden teşekkür ederiz.
 
Ziyaretiniz sırasında bilmeniz gerekenler:

 • Parkımıza kesinlikle yiyecek alınmayacaktır.
 • Hayvan habitatları, tüm hayvanların güvende olmasını sağlayacak şekilde ayarlandı, izleme alanlarında fiziksel mesafelendirme önlemleri alındı.
 • Umumi tuvaletler için ekstra temizlik protokolleri uygulanacaktır.
 • Park içerisinde bulunan yeme-içme alanlarımız sadece açık alanda hizmet verecektir. Oturma alanları sosyal mesafe gözetilerek hazırlanan sınırlı sayıda masa düzeni ile ziyaretçileri ağırlayacaktır.
 • Çocuk bakım alanları personel tarafından kullanıma açılacak diğer ziyaretçi girmeden dezenfekte edilecektir.
 • Tekerlekli sandalyeler girişten temin edilebilecek ve ziyaretçilerin kullanımından sonra dezenfekte edilecektir.

 Ancak, aşağıdaki hizmetler mevcut değildir:

 • Oyun parkı
 • Tren Turu
 • Günlük besleme ve sunum programları
 • Çocuk Etkinlikleri
 • Mescit

Sürüngen Evi, Cüce Maymun Evi ve Akvaryum gibi kapalı alan habitatları geçici ziyarete kapalı olacaktır.

Tarih ve Zaman

19 Kasım 2020

01 Aralık 2020

Harita

Adres: www.com

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Default Ticket Adet Ücretsiz
Test Event Eğlence Paketi Adet 90,00 TL

Test Event Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Test Event biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Test Event bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Test Event biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Test Event biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Test Event biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Test Event Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Yorum Gönder