Ulusal Akvaryum Abu Dabi

Sıradan Bekleme: Yok
Hızlı Bilet Teslimi: Var
Akıllı Telefon Bileti: Uygun
Tekerlekli Sandalye: Uygun

 Abu Dhabi - Birleşik Arap Emirlikleri

Paylaş :

Orta Doğu'nun en büyük akvaryumlarından birini keşfedin

Ulusal Akvaryum Abu Dabi

Uygunluk ve Fiyatlar

Mevcut biletleri görmek için tarih seçiniz

Ulusal Akvaryum Abu Dabi Hakkında

Abu Dhabi Ulusal Akvaryumu, Orta Doğu'nun en büyük akvaryumlarından biridir ve sizi donmuş bir okyanusun, sular altında bir ormanın, Atlantik mağarasındaki gizli hazinelerin ve daha fazlasının altına çeken, akıllıca temalı 10 bölge boyunca muhteşem bir yolculuğa çıkarıyor! Pasifik'in tropik sularından Amazon'un tatlı sularına, Kuzey Kutbu'nun donmuş buz tabakalarından Akdeniz'in mağaralarına kadar 300'den fazla benzersiz deniz yaban hayatı türünden 46.000 hayvana ev sahipliği yapan bu, eşi benzeri olmayan bir su altı macerasıdır. . Harika canlı deneyimler, topluluk katılımı ve yerel biyolojik çeşitliliği koruma projelerine uygulamalı katılım sağlamak üzere tasarlanan Abu Dhabi Ulusal Akvaryumu, yerel ekolojik miras için daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye kendini adamıştır. Dünya çapındaki bu sürükleyici yolculuğa katılın ve akvaryumdaki büyüleyici yaratıklarla yakın ve kişisel olarak tanışırken bir deniz biyoloğunun terliklerini giyin!

İptal Politikası

23:59'e kadar ziyaretinizden önce iptal edip iade alabilirsiniz

Önemli Bilgiler

  • Son Kalkış: 0:30:00

Ek Bilgiler

  • Wheelchairs are provided free of charge as long as a valid ID is submitted at the counter.
  • There is over 1,400 surface parking on site (free)

Kullanım Talimatları

  • Giriş yapmak için lütfen E-kuponunuzu mobil cihazınızda gösterin

Dahil Olanlar

  • Abu Dabi Ulusal Akvaryumu'na giriş
  • Bozulmamış Denizler
  • Kamera Arkası Turu ve Aqua Glass Köprüsü Yürüyüşü (Cam Arkası bileti ile)
  • Cam Tabanlı Tekne Turu (Bu Tinah Dhow bileti ile)

Harita

Adres:

The National Aquarium Abu Dhabi

Buluşma Noktası:

Ulusal Akvaryum Abu Dabi

Ulusal Akvaryum Abu Dabi Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ulusal Akvaryum Abu Dabi biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Ulusal Akvaryum Abu Dabi bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Ulusal Akvaryum Abu Dabi biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Ulusal Akvaryum Abu Dabi biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Ulusal Akvaryum Abu Dabi biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.