Cairns Akvaryumu Giriş Bileti

Ücretsiz İptal: Var
Mobil Voucher: Uygun
Süre: değişken

 Cairns - Avustralya

Biletler Ve Etkinlikler
Paylaş :

15.000'den fazla hayvanla yüz yüze gelin, canlı mercan gösterilerini, dalgıç köpekbalığı yemlerini, deniz ve sürüngenlerle temas eden tankları görün ve bilgilendirici ekolojist konuşmalarının keyfini çıkarın. Türlerin çarpıcı çeşitliliğini sergileyen 70 farklı yaşam alanını keşfedin

Anında Onay
Ücretsiz iptal
Giriş Ücretleri Dahil

Cairns Akvaryumu Giriş Bileti

Uygunluk ve Fiyatlar

Mevcut biletleri görmek için tarih seçiniz

Cairns Akvaryumu Giriş Bileti Hakkında

Şehrin kalbinde yer alan Cairns Akvaryumu'nda Avustralya'nın inanılmaz çeşitlilikteki deniz yaşamını keşfedin. Dünya Mirası listesindeki iki bölgeden (Büyük Set Resifi ve Islak Tropik Yağmur Ormanları) 15.000'den fazla deniz ve kara hayvanını yakından ve her türlü hava koşulunda görün. Bölgede yaşayan benzersiz türlerin sergilendiği 70 farklı sergide on Kuzey Queensland ekosistemini keşfedin. Gri resif köpekbalıklarını, tatlı su testere balıklarını, pitonları, ağaç monitörlerini ve daha fazlasını görün! Akvaryum her yaştan ziyaretçiye uygundur ve su altı dünyası hakkında pek çok ilginç gerçeği öğreneceğiniz garantidir.

Fırsatlar

  • 15.000'den fazla hayvanı görün ve dünyanın en bulunması zor yaratıklarından bazılarına yakınlaşın
  • Cairns Akvaryumu'nda çeşitli deniz yaşamını ve egzotik kara hayvan türlerini keşfedin
  • Akvaryum her yaştan insana uygundur ve kapalı alanda bir gün geçirmenin harika bir yoludur!

Dahil Olanlar

  • Giriş bileti

Harita

Adres:

5 Florence St, Cairns City QLD 4870, Australia

Buluşma Noktası:

Giriş yapılacak mekanların girişinde basılı biletinizi ibraz edin

Cairns Akvaryumu Giriş Bileti Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Cairns Akvaryumu Giriş Bileti biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Cairns Akvaryumu Giriş Bileti bileti 1.014,72 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Cairns Akvaryumu Giriş Bileti bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Cairns Akvaryumu Giriş Bileti biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Cairns Akvaryumu Giriş Bileti biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Cairns Akvaryumu Giriş Bileti biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.