Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri

Ücretsiz İptal: Var
Mobil Voucher: Uygun
Süre: değişken

 Barcelona - ispanya

Turistik Yerler Ve Rehberli Turlar - Anıtlar
Paylaş :

Hızlı giriş yapın ve Barselona Akvaryumu'nu ziyaret edin. Akdeniz'in denizaltı yaşamına adanmış dünyanın en önemli deniz eğlence merkezinin keyfini çıkarın!

Anında Onay

Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri

Uygunluk ve Fiyatlar

Mevcut biletleri görmek için tarih seçiniz

Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri Hakkında

Barselona Akvaryumu, eski liman Port Vell'de yer alır ve Akdeniz deniz yaşamına adanmış dünyanın en büyük akvaryumu ve eğitim merkezidir. Halihazırda 14 milyondan fazla kişi tarafından ziyaret edilen eşsiz bir cazibe merkezidir. İnsanların size bunu söylemesini beklemeyin… biletinizi hemen alın ve kuyrukta beklemeyin!

Deniz tabanı ve onun tüm farklı türleri hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir yer. Yaklaşık 450 farklı türden 11.000 hayvana ev sahipliği yapan 35 Akdeniz ve tropik tank aracılığıyla onlar hakkında bilgi edineceksiniz. En muhteşem kısmı ise 5 m derinliğinde ve 36 m çapında Avrupa'daki tek devasa Oceanarium'dur. Oceanarium'un içinden geçen 80 metre uzunluğundaki şeffaf bir tünel, köpekbalıkları, yaldızlı balıklar, müren balıkları, okyanus güneş balıkları ve daha birçok türün arasında yürümenize olanak tanır.

Biletinizle ayrıca kalıcı sergiler olan Planeta Aqua ve Explora'yı da ziyaret edebileceksiniz! Çocukların beş duyularını kullanarak su altı dünyasını keşfedebilecekleri, gezegenimizin gelişiminde suyun önemini gösteren bir tablo. Ziyaretinizden sonra sunulan farklı hizmetlerden yararlanabileceksiniz: kafe, mağaza, hatıra fotoğrafı, oditoryum.

Fırsatlar

  • Sırayı atlayın ve Akdeniz deniz yaşamına adanmış dünyanın en önemli akvaryumuna girin
  • Muazzam Oceanarium'da yürüyün
  • Köpek balıkları, müren balıkları ve diğer su altı türleriyle çevrili olun

Dahil Olanlar

  • Barselona Akvaryumu'na giriş
  • Kalıcı sergilere giriş

Dahil Olmayanlar

  • Yiyecek ve içecekler

Harita

Adres:

Moll d'Espanya, s/n, 08039 Barcelona, Spain

Buluşma Noktası:

Barselona Akvaryumu

Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri bileti 792,75 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Barselona Akvaryumu Hızlı Giriş Biletleri biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.