28.03.2020 tarihi itibariyle koronavirüs tedbirleri kapsamında zorunlu sebepler dışında şehirlerarası otobüs ve uçak seyahatlerine kısıtlama getirilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İsfanbul Günlük Bilet - (13 - 31 Mart) - Özel Fiyat Bileti

 İsfanbul Tema Park, İstanbul

Aktivite, Tema Park

 76 TRY

Adres

Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, 34065 Eyüp/İstanbul

Kısa Açıklama: Satın aldığınız biletleri 13 - 31 Mart tarihleri arasında dilediğiniz gün kullanabilirsiniz. Kampanyalı bilet fiyatları sadece TC vatandaşları içindir. (Ticket prices for this campaign is only for Turkish Citizens). 15 yaşından küçükler yanında büyük (+18) olmadan parka giremez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz.

Detaylar

Satın aldığınız biletleri 13 - 31 Mart tarihleri arasında dilediğiniz gün kullanabilirsiniz. 15 yaşından kücükler yanında büyük (+18) olmadan parka girermez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz. Ziyaretçilerden girişte kimlik sorulabilir.

İsfanbul Tema Park biletleri için, bilet iade ve iptal islemi yapilamaz

Bilet üzerinde sadece tarih degisikligi yapilabilir. Diger bilgilerin degismesi için iade islemi ve kurallari geçerlidir.

Bilet tarihi geçtikten sonra kesinlikle degisiklik islemi yapilmamaktadir.

Internet veya çagri merkezinden satin alinmis basilmamis biletler,çagri merkezi ve internetten bilet tarihinde 15:00'a kadar degistirilebilir.

Giseden satin alinmis biletler çagri merkezi ve web üzerinden degistirilemez. Degisikligin yapilabilmesi için Tema Park giselerine en geç bilet tarihine kadar müracat edilmesi gerekmektedir.

Isfanbul tema park giris biletinizi ziyaretinizin sonuna kadar yaninizdan ayirmamalisiniz.

Isfanbul Tema Park günlük giris biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayir oyunlari, Kurutucu, Hediyelik Esya, Yeme & Içme ve Fotograf Servisi, Zoom, Hizli Geçis Bilekligi, bilet fiyatina dahil olmayip ayri ücrete tabidir.

Refakatçiler beraberindeki kisilerden sorumludurlar ve 15 yasindan küçük ziyaretçilerin parka tek basina girmelerine izin verilmez. 15 yasindan küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yasindan küçük olamaz.

Satilan bir bilet/yillik kart baskasina devredilemez ve tekrar satilamaz.

Isfanbul Tema Park alanina yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmek yasaktir. Eglence ünitelerine, alkol veya uyusturucu etkisi altinda binmemelisiniz.

Isfanbul Tema Park'a evcil hayvan getirmek uygun degildir.

Tüm ünitelerde, güvenliginiz ve konforunuz için, saglik durumu, kilo, boy, yas ve refakatçi gerekliligi gibi sinirlamalar bulunur.

Isfanbul Tema Park içindeki eglence ünitelerinin faaliyeti hava kosullarindan ve bakim çalismalarindan etkilenebilir. Gün içinde Isfanbul Tema Park içinde bulunan ve teknik bakim nedeniyle kapanan ünitelerimizle ilgili Tema Park görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

Bilet Seçenekleri

 • İsfanbul Günlük Bilet - 13 - 31 Mart Arası - Özel Fiyat
  --
  İsfanbul Tema Park (İstanbul)
  169 TL
  76 TL
  Satışa Kapalı

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
İsfanbul Günlük Bilet - 13 - 31 Mart Arası - Özel Fiyat Yetişkin 76,49 TL
Çocuk 76,49 TL

Haritada İsfanbul Günlük Bilet - (13 - 31 Mart) - Özel Fiyat

Benzer Etkinlikler

The Land Of Legends
The Land Of Legends
175 TL  140.00 TL
-20%
Satın Al
Viasea
Viasea
70 TL  49.00 TL
-30%
Satın Al

Aynı Şehirdeki Diğer Etkinlikler

Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
69 TL  62.00 TL
-10%
Satın Al
Gladsos Park
Gladsos Park
 60.00 TL
Satın Al
Viasea
Viasea
70 TL  49.00 TL
-30%
Satın Al