İsfanbul Tema Park - Zindan

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız
Online İndirim Kuponu

İsfanbul Zindan HakkındaKorku tüneli, korkuya meydan okuyanlar için kapılarını açıyor. Tünelin derinliklerinde, karanlık köşelerde sizleri neler bekliyor, görmek ister misiniz?

Vialand’ın en çok ziyaret edilen alanı olan korku tüneli zindan online bilet almak isteyenlere indirimli seçenekler sunuyor. Birbirinden keyifli zamanlar geçirmek ve eğlencenin doruklarına çıkmak için ailece zindanı ziyaret edebilirsiniz.
 
600 bin metrekarelik dev bir alana kurulu olan Türkiye’nin ilk ve tek tema parkında çocuklar gibi şen hissetmek, kalp atışlarınızı hızlandırmak söz konusu olacaktır. Bir Zamanlar İstanbul sokakları, yüzlerce farklı üniteyle çocuk ve yetişkinlere yönelik bir etkinlik alanı olarak tasarlanan Vialand, Avrupa’daki rakiplerine yakın hizmet veriyor.
 
Safari tüneli gibi zindana girdiğinizde de bambaşka bir dünyaya giriş yapmış oluyorsunuz. Özellikle geniş alanlara yayılan ve küçük çocuklar için de uygun olan eğlence alanlarıyla keyifli bir gün geçirme fırsatı elde edilebiliyor.


Çığlıklara Hazır Olun!


Kendinizi korku tünelinde değil bir zindanın içindeki girdapta hissedeceğiniz bu alanda karanlık köşelerdeki sürprizler, korkunç sesle ve yaratıklar sınırları zorlayacak bir korkuya neden oluyor. Çeşitli uğultular ve efektlerle güçlendirilmiş tünelde, 3-4 dakika geçiriyorsunuz. Çocukların da ilgi gösterdiği bu alanda Disneyland benzeri alanlar bulunuyor. Yani bir şato yapılmış, içinde çeşitli eğlence alanları var. Ayrıca her yaştan insana ve çocuğa hitap eden  seçeneklerle karşılaşmak söz konusu oluyor.


İndirimli Zindan Biletleri

 
Jungle istanbul zindan bileti almak istediğinizde online olarak indirimli satın alma avantajları yaşayabilirsiniz. Ekonomik ve pratik seçeneklerle ücretsiz servis imkanı da sunan Vialand’a ulaşım konusunda biletinizi göstererek ücretsiz servislerden yararlanabilirsiniz. Ring seferi yapan servislerle Taksim, Eminönü, Üsküdar gibi alanlarda ulaşım sağlayabilirsiniz. Çocukların çok sevdiği, yetişkinlerin ise eğlenmek için çocukluk günlerine döndüğü temapark için değişik fiyat seçeneklerinden yararlanarak bilet satın almak mümkün oluyor.
 

Hafta İçi Sakin Hafta Sonu Kalabalık Eğlence

 
Kalabalık sevmeyenler için hafta içi daha sakin olan etkinlik alanlarının yanı sıra konserler de dikkat çekiyor. Konserlerle eğlencenin finalini yaparken, keyifli etkinlikler sayesinde günün yorgunluğunu gülerek atabilirsiniz. Bebeklerden çocuklara kadar birçok farklı yaş grubuna yönelik İfstanbul biletleri sitemizden de indirimli olarak satın alınabilmektedir. Siz de kendinize bir gün ayırın ve eğlencenin tadını çıkarın.