İsfanbul (Vialand) - Ice Age Unitesi

Online İndirim Kuponu

İsfanbul Buz Devri: Palamutlar İçin Zaman Yok Hakkında


Bugüne kadarki en ilginç Buz Devri macerası olan “Buz Devri: Palamutlar için Zaman Yok 4-D” de meşe palamudu delisi, kaplan dişli Scart’in zaman yolculuğuna katılın!
Özel 4-D efektleri ile dolu bu yolculukta Scart’in, arkadaşları Manny, Diego ve özellikle Sid ile yolda geçirdiği maceraları ve çok sevdiği palamudunu yok eden eski bir zaman makinesi ile uğraşmasını kahkahalarla izleyeceksiniz.

Sadece çocukların değil yetişkinlerin bile çok sevdiği Buz Devri macerasına siz de katılmak istiyorsanız İsfanbul bilet ile eğlenceye doyacaksınız. Buz Devri: Palamutlar İçin Zaman Yok- 4D ile bugüne kadarki en eğlenceli yolculuğa katılacaksınız.

İsfanbul Tema Park Sid ve arkadaşlarının herkesin severek izlediği serüvenine sizi de dahil eidyor. Meşe palamudu hayranı olan kaplan dişli Scart, o palamutu elde edebilecek mi? Her yaştan çocuğunuzun ve hatta sizin bile dahil olacağınız bu macera ile animasyonu izlemeyecek ve yaşayacaksınız. Vialand ice age ünitesi size buzların üstünde yürüyormuş hissi verecektir. Elinizi uzatsanız Manny’e dokunacakmış hissi ile aksiyon dolu maceranın merkezinde siz de yer alacaksınız.