İsfanbul Tema Park - Fatih'in Rüyası Unitesi

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız
Online İndirim Kuponu

İsfanbul Fatih'in Rüyası Hakkındaİstanbul’un fethine şahit olmak ne kadar harika olurdu?
Biz söyleyelim, siz kendiniz deneyimleyin. “1453’e lütfen!” diyorsunuz ve Fatih’in Rüyası, sizi İstanbul’un fethedildiği güne geri götürüyor.

İsfanbul Vialand sizi birbirinden frklı eğlenceli aktiviteye çağırıyor. Birçok farklı ünitede yer alan etkinlikler,  ziyaretçilerin güzel zaman geçirmesine odaklanıyor. Fatih’in rüyası ünitesine gelenler de adrenalini düşük ama tarihi özellikleri olan bir aktivite ile karşılaşıyor.  Eğer  geçmişteki olaylara meraklı biriyseniz ve İstanbul’un fethedilişini  canlandırma halinde görmek istiyorsanız bu üniteyi mutlaka görmelisiniz.

İstanbul’un fethine şahit olacağınız etkinlikte 1453 yılındaki koşullara ve fetih sürecini görüyorsunuz. Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilen İstanbul,kenine özgü merkezi yapısı ile adeta izleyenler büyülüyor. Bazı görsellere bakılıra sur ve bu alan önünde silahlar hazırlayan kişiler görülecektir. Hareketli şekilde buradaki kişileri görebilirsiniz.  İsfanbul Tema Park sizi  tek biletle büyüleyici  bir alana davet ediyor.